Diners Club Polska wprowadza Fast Track

materiały prasowe

Diners Club Polska uruchomił usługę Fast Track na lotniskach w Modlinie, Poznaniu, Katowicach i Wiedniu. Dzięki temu posiadacze kart Diners Club będą mogli przechodzić przez lotniskową kontrolę bezpieczeństwa bez oczekiwania w kolejce.

Wkrótce będzie ona dostępna w kolejnych lokalizacjach na terenie Polski. Korzystanie z Fast Track jest bezpłatne dla posiadaczy wszystkich rodzajów kart Diners Club.

Katarzyna Fatyga, prezes Diners Club Polska, powiedziała: “Posiadacze kart Diners Club często podróżują i cenią sobie komfort podróży. Dlatego umożliwiamy im darmowe korzystanie z saloników lotniskowych, a od dziś także bezpłatne przejście Fast Track, czyli VIP-owską kontrolę przed wejściem do strefy odlotów bez oczekiwania w kolejce. Będą mogli z niej skorzystać niezależnie od klasy biletu z jakim podróżują.”

Poruszanie się lotniskową „szybką ścieżką” będzie możliwe po skorzystaniu z saloniku lotniskowego (Modlin, Katowice) lub okazaniu ważnej karty Diners Club (Poznań, Wiedeń).

Katarzyna Fatyga dodała: “Z przeprowadzonego przez nas badania wynika, że 60 proc. Polaków spędzi letni urlop poza miejscem zamieszkania. Część z nich w podróż wybierze się samolotem. Dlatego usługę Fast Track uruchamiamy i będziemy rozbudowywać jeszcze przed wakacjami.”