Darmowe posiłki na promach DFDS Seaways

archiwum DFDS

Pasażerowie, którzy zarezerwują przeprawę promem DFDS Seaways pomiędzy Dover a Dunkierką, otrzymają darmowy posiłek na pokładach promów, w zależności od rodzaju zakupionego biletu. Darmowy posiłek dla dzieci otrzymają osoby, które zarezerwują bilet w taryfie ekonomicznej, na trasie Dover – Dunkierka. W restauracji „Food Express” trzeba okazać wydrukowaną rezerwację oraz zawieszkę samochodową, która kierowca otrzymuje w porcie, w trakcie odprawy. Bezpłatne dania – „Spaghetti Bolognese” lub „Fish Bite” – można otrzymać tylko dla dzieci do 15 roku życia.

Osoby, które zakupią bilet w taryfie „flexi” otrzymają 2 darmowe zapiekanki na każdym odcinku podróży. Wystarczy, że w restauracji „Food Express” okażą wydrukowaną rezerwację oraz zawieszkę samochodową.

Promocyjna sprzedaż biletów trwa do 31 sierpnia na podróże do 16 września. Ceny przepraw rozpoczynają się od 39 funtów w taryfie ekonomicznej, za auto plus do 9 osób – to nawet do 50 proc. taniej niż Eurotunnel.

Ceny biletów „flexi” rozpoczynają się już od 59 funtów w jedną stronę. Dzięki biletowi „flexi” można podróżować do 72 godzin przed lub po zarezerwowanej dacie podróży, bez dodatkowych opłat, ale w uzależnieniu od dostępności. Można również zmienić swoją rezerwację bez dodatkowych opłat, a nawet zrezygnować z podróży do 48 godzin przed przeprawą, z gwarancją pełnego zwrotu pieniędzy.