Dagmara Krasińska nową Destination Commercial Director w Join UP!

fot. materiały prasowe

Z początkiem listopada do zespołu Join UP! dołączyła Dagmara Krasińska, która objęła stanowisko Destination Commercial Director. 

W Join Up!, Dagmara jako Destination Commercial Director, odpowiada za opracowywanie i wdrażanie kompleksowych strategii produktowych dla nowych i obecnych destynacji zgodnie z celami biznesowymi i rozwojem Join UP! na polskim rynku. Jest również odpowiedzialna za kierowanie zespołem w zakresie opracowywania nowych produktów i ulepszanie istniejących.

Dagmara Krasińska ma kilkunastoletnie doświadczenie w zarządzaniu produktami w branży turystycznej. Przed dołączeniem
do Join UP!, Dagmara przez wiele lat związana była z Grecos Holiday, gdzie budowała i rozwijała strategie produktowe oraz tworzyła portfolio hotelowe w greckich destynacjach oraz Cyprze i Majorce. Jest ekspertką od hoteli na Cyprze oraz Krecie i innych wyspach greckich.

„Dołączenie Dagmary Krasińskiej do grupy spółek Join UP! i SkyUp Airlines to kolejny krok, który wesprze rozwój naszych marek w Polsce. Pragniemy by jak najwięcej osób mogło z nami podróżować i zwiedzać świat, dlatego oferujemy nowe produkty, rozmaite hotele, pokazujemy ciekawe miejsca – dbamy o atrakcyjność i różnorodność oferty. Wprowadzamy do turystyki powiew świeżości i nowości, więc rozwój portfolio produktów, za które odpowiada Dagmara, jest dla nas priorytetem” – mówi Alina Alba, prezeska zarządu Join Up Polska, współzałożycielka Join UP! i SkyUp Airlines.