Członkowie OSAT poznali ofertę turystyczną Ras Al Khaimah

Biuro Promocji i Rozwoju Turystyki Ras Al Khaimah (RAKTDA) gościło w dniach 2 – 6 października członków Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Agentów Turystycznych (OSAT), laureatów konkursu na najlepszą promocję emiratu w social mediach. Celem fam tripu było poznanie oferty turystycznej emiratu oraz infrastruktury hotelowej.

„Razem możemy więcej” to slogan OSATu, który nie pozostaje tylko teoretycznym frazesem. Skuteczność konkursu promującego emirat Ras Al Khaimah w mediach społecznościowych była dowodem na siłę współpracy między branżą turystyczną a emiratem. Jego efektem było zwiększenie sprzedaży do tego emiratu dzięki postom członków OSAT. W nagrodę najbardziej efektywni członkowie stowarzyszenia spędzili kilka dni poszerzając wiedzę i doświadczając tego emiratu. Program zawierał m.in. wizytę na farmie pereł, Jebel Jais Flight czyli zjazd najdłuższą tyrolką na świecie, szalony przejazd na torze saneczkowym Jais Sledder i jeep safari na pustyni Al Wadi.

Miejsce warte odwiedzenia

Emirat Ras Al Khaimah, który dwukrotnie został Stolicą Turystyczną Regionu, oferuje najlepsze warunki do wypoczynku w całym kraju. Nowoczesna infrastruktura, światowej klasy hotele oraz liczne atrakcje turystyczne powstają z myślą o zapewnieniu jak najlepszego komfortu wypoczynku turystów. Emirat został uznany w 2022 roku przez magazyn „Time” za jedno z najlepszych miejsc na świecie z ciekawą ofertą przygodową, unikalną topografią i różnorodnością geologiczną. Kanał telewizyjny „CNN Travel” włączył Ras Al Khaimah do listy najlepszych miejsc do odwiedzenia w 2023 roku.