Czego potrzeba hotelarzom z Gdańska?

MM

Jeśli masz hotel w Trójmieście, jesteś z pewnością przyzwyczajony do wysokich wymagań ze strony klientów. Sprawdź, jak zaoferować im wyjątkowy pakiet dodatkowych usług.

Gdańsk jest wyjątkowo popularnym kierunkiem na wypady typu city break, co przyczynia się do rozwoju infrastruktury turystycznej i noclegowej w Trójmieście. Wymagania klientów ciągle jednak rosną. Każdy z nich chce przeżyć coś wyjątkowego i dostosowanego do swoich potrzeb, nie martwiąc się o szczegóły. Turyści są przyzwyczajeni do tego, że dodatkowe pakiety usług są na wyciągnięcie jego ręki. Jeśli chcesz, by Twój hotel zapewniał kompleksową obsługę gości, wypróbuj współpracę z Travelgdansk.pl.

Zaczęło się od organizowania transferów z gdańskiego lotniska. Aby zaistnieć na rynku, właściciel Travel Group Paweł Czeczko, stwierdził, że przejazd z lotniska do wybranego hotelu musi być odpowiednio bezpieczny także dla najmłodszych i wymaga zapewnienia fotelików dla dzieci w każdym samochodzie. Spełniając ten wymóg, poszedł o krok dalej i dodał kolejne usługi, które można zamawiać w pakietach.

Dziś Travelgdansk.pl, oprócz przejazdów oferuje również rezerwację noclegu, zwiedzanie, kompleksową obsługę wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego, a także wycieczki indywidualne. Oferta może zawierać usługę przewodnika, atrakcje dla dzieci typu zoo lub aquapark oraz SPA oczyszczające i regenerujące organizm. Ponadto w ofercie jest też zwiedzanie okolic Trójmiasta, np. zamku w Malborku.

„Naszą ofertę zbudowaliśmy na fali popularności produktów typu city break, które wymagają indywidualnego podejścia do turysty i dostosowania pakietu do jego potrzeb. Rozwojowi tego typu produktu sprzyja charakter miasta Gdańska i jego wyjątkowość. Aby pomóc klientom zaoszczędzić czas i w najlepszy sposób wykorzystać pobyt w mieście, najlepiej jest do noclegu dodać usługi połączone w pakiet” – wyjaśnia Paweł Czeczko. 

Tym, co wyróżnia Travelgdansk.pl jest również wysokiej jakości flota wykorzystywana do transferu turystów. Została ostatnio uzupełniona i zawiera dziś najnowsze modele marki Mercedes, np. Vito dziewięcioosobowe. Firma dysponuje też nowoczesnymi modelami aut do przewozów grupowych. 

Travel Group zaprasza do współpracy hotele i apartamenty. Oferuje reklamę na jednej ze swoich stron internetowych poświęconych turystyce w Trójmieście, wewnątrz samochodów lub na wizytówkach. Gościom oferuje profesjonalne transfery, fakultatywne wycieczki i wiele innych.

„Jestem pewien, że jeśli podejmiemy działania wspólnie z hotelarzami i właścicielami apartamentów, Gdańsk ze swoją ofertą będzie zawsze o krok dalej niż konkurencja. Jeśli połączymy siły, turyści z pewnością docenią wyjątkowość Marki Gdańsk i następnym razem również wybiorą nasze usługi. Gdy zaoferuje się coś lepszego i wyjątkowego, klient zawsze wróci” – przekonuje Paweł Czeczko. 

Artykuł powstał we współpracy z Travelgdansk.pl.