Asiste Travel zaprasza biura podróży na cykl spotkań w pięciu polskich miastach

W spotkaniach z przedstawicielami emiratu Ras Al Khaimah, siecią hoteli Princess Hotels & Resorts z Dominikany i Meksyku, Viva Hotels z Majorki, DMC Saudi Silk Road z Arabii Saudyjskiej oraz DMC VietOne z Wietnamu wzięło udział ponad 90 biur podróży ze Szczecina, Poznania i Warszawy oraz media branżowe.

W trakcie wydarzenia zaprezentowano wiele nowości. Sieci hotelowe promują w Polsce obiekty cztero i pięciogwiazdkowe, których udział w rynku stale rośnie. Hotele tylko dla dorosłych na stałe znalazły miejsce w portfolio obu sieci. Viva Hotels na Majorce, na którą łatwo dolecieć z wielu miast, wyróżnia przestrzeń oferowanych apartamentów odpowiednia dla liczniejszych rodzin lub wymagających klientów poszukujących zakwaterowania z widokiem, tarasem z jacuzzi czy swim up.

Trendem na nadchodzący sezon według organizatorów spotkania staje się Arabia Saudyjska. Współpraca z DMC jest istotna w przypadku takiej destynacji, a Saudi Silk Road przygotowała nawet polskojęzyczną obsługę dla grup na miejscu.

Cykl spotkań organizowany trzy razy w roku przez Asiste travel trade marketing & Events umożliwia partnerom z egzotycznych kierunków prezentacje oferty wśród polskich touroperatorów, biur agencyjnych i agencji MICE. Kolejne edycje spotkań zaplanowano we wrześniu i w październiku. Spotkania odbędą się w Gdańsku, Łodzi, Warszawie, Wrocławiu, Katowicach i Krakowie.

Trzecia edycja międzynarodowego roadshow ASISTE we Wrocławiu, Katowicach i Krakowie