Costa Cruises ruszają w marcu z rejsami

Wycieczkowce Costa Cruises gotowe do rejsów
Costa Smeralda/fot. archiwum Costa Cruises

Statki wycieczkowe Costa Cruises są gotowe do ponownego wypłynięcia. Wypłynięcie flagowego statku Costa Smeralda zostało zaplanowane na 27 marca.

Trasa pozostaje niezmieniona, oferując gościom możliwość odkrywania najpiękniejszych włoskich miejscowości podczas trzy i czterodniowych mini-rejsów lub w czasie 7-dniowego rejsu z wpłynięciem do Savony, La Spezii, Civitavecchia, Neapolu, Mesyny i Cagliari.

Od 1 maja Costa Smeralda wznowi także tygodniowe rejsy po zachodniej części Morza Śródziemnego zawijając m.in. do Włoch (Savona, Civitavecchia i Palermo), Francji (Marsylia) i Hiszpanii (Barcelona i Palma de Mallorca).
Costa Luminosa ponownie wyruszy na morze 2 maja, wypływając z Triestu, a następnego dnia z Bari, oferując tygodniowe rejsy po Grecji i Chorwacji.

Szczegóły wznowienia rejsów, Costa Cruises ustala z władzami krajowymi i lokalnymi poszczególnych krajów. Armator stosuje także Protokół Bezpieczeństwa Costa, aby zapewnić bezpieczeństwo swoim pasażerom. Dokument zawiera zasady sanitarne wdrażane w ostatnich miesiącach, dotyczące wszystkich aspektów rejsów.

Szczegóły tras i rezerwacji będą wkrótce dostępne na stronie www.costacruises.eu

Costa Cruises świętują wodowanie Costa Toscana