Corendon Airlines: płać za bilet kiedy chcesz

Promocja Corendon Airlines

Corendon Airlines oferują swoim pasażerom możliwość wyboru metody płatności według własnego uznania w okresie wczesnej rezerwacji. Linie oferują swoim pasażerom prawo do dokonywania płatności w dowolnym momencie za swoją podróż w 2021 roku oraz dokonywania zmian przed lotem z gwarancją zwrotu pieniędzy w ciągu 21 dni w przypadku anulacji.

Promocja przygotowana na rok 2021 nazwana od pierwszych 3 liter alfabetu fonetycznego lotnictwa (Alpha-Bravo-Charlie), obejmuje rezerwacje biletów dokonywanych na stronie internetowej corendonairlines.com. Szczegóły oferty wczesnej rezerwacji są następujące:

Alfa – 25 proc. zniżki na wczesne rezerwacje

Pasażerowie mający ustalony termin i cel podróży mogą skorzystać z najwyższych rabatów płacąc całą kwotę za bilet na etapie rezerwacji z opcją promocji „ALPHA”. Co więcej, mogą dokonać zmiany biletu bez opłat do 3 dni przed lotem lub anulować bilety zgodnie z warunkami zakupionej taryfy biletu.

Następujące stawki obowiązują korzystając z opcji „ALFA”:

• natychmiastowa zniżka 25 proc. na loty w kwietniu, maju, czerwcu 2021 roku
• natychmiastowa zniżka 15 proc. na loty w lipcu, sierpniu, wrześniu, październiku 2021 roku

Bravo – gwarancja rezerwacji za 25 euro

Pasażerowie, których urlopowy plan nie został jeszcze sprecyzowany, niezależnie od ceny biletu, wpłacając tylko 25 € w jedną stronę za jedno miejsce, mogą zapłacić pozostałą kwotę za bilet do 4 tygodni przed lotem. Ponadto mogą zmienić bilet bez opłat do 5 dni przed lotem lub anulować bilet zgodnie z warunkami zakupionej taryfy biletu.

Następujące stawki obowiązują korzystając z opcji “BRAVO”:

• natychmiastowa zniżka 20 proc. na loty w kwietniu, maju, czerwcu 2021 roku
• natychmiastowa zniżka 10 proc. na loty w lipcu, sierpniu, wrześniu, październiku 2021 roku

Charlie – rezerwacja bez przedpłaty

Pasażerowie, których plany urlopowe mogą się później zmienić, mają możliwość zarezerwowania biletu bez dokonywania przedpłaty z opcją „CHARLIE” uiszczając opłatę do 6 tygodni przed lotem. Bilety zakupione w ramach tej promocji mogą być zmienione bez opłat lub anulowane zgodnie z warunkami danej taryfy biletu do 7 dni przed lotem.

Następujące stawki obowiązują korzystając z opcji “CHARLIE”:

• natychmiastowa zniżka 10 proc. na loty w kwietniu, maju, czerwcu 2021 roku
• natychmiastowa zniżka 5 proc. na loty w lipcu, sierpniu, wrześniu, październiku 2021 roku

Odłóż na bok wszystkie zmartwienia i sprezentuj sobie oraz swoim bliskim bilety lotnicze na zupełnie nowy rok 2021dzięki akcji promocyjnej wczesnych rezerwacji Corendon Airlines.

https://www.corendonairlines.com/pl/promocja-wczesna-rezerwacja

Corendon sprzedaje chętnym podwójne siedzenia