Coral Travel zakontraktował na lato i zimę miejsca w Enter Air za 408 mln zł

Enter Air i Coral Travel Poland zawarły umowę czarteru dotyczącą współpracy w sezonie lato 2023 i zima 2023/2024. Szacunkowa wartość umowy wynosi 97,5 mln dol. (ok. 408,5 mln zł).

“Podpisanie umowy z Coral Travel zamyka nasze przygotowania do sezonu letniego, w czasie którego zamierzamy wykorzystywać rekordową liczbę 32 samolotów, a wartość czterech kluczowych umów to niemal 1,6 mld zł. Dotychczasowa współpraca z Coral Travel przebiega bardzo dobrze, a niewątpliwym atutem tego touroperatora jest bogaty program wycieczek do miejsc w których polscy turyści chcą spędzać czas zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym. Latamy wspólnie do takich krajów jak Turcja, Egipt, Grecja, Tunezja oraz innych destynacji, gdzie jest gwarantowana piękna, słoneczna pogoda oraz luksusowe hotele w przystępnych cenach, bez względu na termin wyjazdu. Dla wygody pasażerów, oferta nasza obejmuje praktycznie wszystkie, duże i małe porty lotnicze w Polsce, od Szczecina przez Zieloną Górę po Lublin” – mówi Andrzej Kobielski, członek zarządu i dyrektor handlowy Enter Air.

Umowa została zawarta na czas określony do 22 kwietnia 2024 roku i reguluje zasady świadczenia przez Enter Air usług lotniczego przewozu osób i bagażu. Łączna wartość świadczeń wynikających z umowy nie jest możliwa do ustalenia i jej ostateczna wartość może różnić się od podanych wyżej szacunków. Rozliczenia z tytułu podpisanej umowy będą realizowane na bieżąco i zgodnie z harmonogramem poszczególnych lotów czarterowych.

Szacunkowa wartość poprzedniej umowy pomiędzy Enter Air i Coral Travel Poland o współpracy na sezon lato 2022 – zima 2022/2023 wynosiła 72,9 mln dol. (ok. 312,6 mln zł). Łączna wartość umów zawartych przez Enter Air z największymi touroperatorami działającymi na polskim rynku (TUI Fly, Itaka Holdings, Rainbow Tours i Coral Travel Poland), obejmująca współpracę w sezonie Lato 2023 – Zima 2023/2024 to prawie 1,6 mld zł.

Marzena Markowska

Redaktorka Naczelna portalu WaszaTurystyka.pl


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center