Coral Travel otworzył biuro w Blue City

fot. archiwum Coral Travel

Biuro Coral Travel otworzyło nowy salon sprzedaży w centrum handlowym Blue City w Warszawie.

Agnieszka Milczarek, zastępca kierownika Biur Sprzedaży Coral Travel, powiedziała: Dla wszystkich, którzy myślą o wakacyjnym wyjeździe, przygotowaliśmy szeroką ofertę, dostosowaną do obecnej sytuacji. Personel biura pomoże nie tylko znaleźć odpowiednią propozycję, ale odpowie też na pytania o to, gdzie można wyjechać, na jakich zasadach i jak wygląda obowiązujący reżim sanitarny.”

W Blue City, oprócz biura Coral Travel, działa biuro TUI Centrum Podróży, ITAKA oraz Rainbow Tours. Aż czterech dużych touroperatorów, działających w jednym obiekcie, daje poszukującym szersze możliwości znalezienia propozycji i kierunku stuprocentowo odpowiadających oczekiwaniom. Jest to szczególnie ważne, teraz gdy wytyczne i obostrzenia związane z wybranymi destylacjami ulegają dynamicznym zmianom.

Anna Gut, dyrektor ds. wynajmu Blue City, podkreśliła: „Otwarcie nowego biura podróży to świetna wiadomość dla naszych klientów tuż przed wakacjami. Wypoczynek zorganizowany przy wsparciu i doradztwie profesjonalistów z pewnością wpłynie na większe poczucie bezpieczeństwa w czasie urlopu i zadowolenie z wakacji.”

Salon zajął w Blue City powierzchnię 78 mkw. na poziomie +1.