Condor zaprasza do współpracy

archiwum Condora

Niemieckie Linie lotnicze Condor mają swą siedzibę i główną bazę we Frankfurcie nad Menem. Przewoźnik posiada atrakcyjną ofertę dla polskiego pasażera – oferuje taryfy z Warszawy oraz większości polskich portów regionalnych (możliwość dolotu zarówno Lotem jak i Lufthansą, – przesiadka we Frankfurcie lub rzadziej w Monachium czy Dusseldorfie) do wszystkich swoich destynacji dalekiego zasięgu. Pasażerowie podróżując z jednym biletem na całej trasie, mają możliwość nadania bagażu aż do portu docelowego.

Niemiecki przewoźnik operuje na niezwykle ciekawych trasach, głównie do miast wakacyjnych w Ameryce Łacińskiej (przede wszystkim w regionie morza Karaibskiego) m.in. do Cancun, Punta Cany, Montego Bay, San Jose, Havany, Varadero a także Fortalezy i Recife w Brazylii.

Z innych ciekawych destynacji warto zwrócić uwagę na niezwykle popularne Malediwy, Seszele, Mauritius, miasta afrykańskie, m.in. Kapsztad, Zanzibar, Mombasę, Windhoek a także Kuala Lumpur w Malezji.

Na uwagę zasługuje bogata (zwłaszcza latem) oferta do Stanów Zjednoczonych i Kanady (między innymi tak ciekawe destynacje jak Anchorage, Baltimore – Washington, Las Vegas, Nowy Orlean, Phoenix, Seattle, Vancouver, Whitehorse).
Na trasach dalekiego zasięgu linie oferują trzy klasy podróży: ekonomiczną, Premium i Biznes.

Na wszystkich trasach long haulowych obowiązuje na rynku polskim bardzo atrakcyjna i elastyczna oferta grupowa. Przewoźnik ma także w swej ofercie specjalne taryfy dedykowane tour operatorom.

W celu uzyskania szczegółowej informacji zapraszamy do kontaktu pod adresem [email protected]