Choose Greece prezentuje ofertę grecką na polskim rynku

26 marca 2024 w warszawskim hotelu Polonia Palace odbyło się spotkanie promocyjne organizowane przez Choose Greece. Przedstawiciele branży turystycznej Grecji powrócili do Polski w szerszym gronie, aby promować nie tylko Kretę, ale także inne regiony Grecji. W wydarzeniu wzięło udział 50 touroperatorów i dziennikarzy polskiej branży turystycznej.

Program wydarzenia obejmował spotkania B2B z przedstawicielami branży z Krety, Volos, spotkania z greckimi DMC oraz gestorami greckich hoteli. Partnerami wydarzenia były Polskie Linie Lotnicze LOT oraz firma ubezpieczeniowa Hanse Merkur.

W spotkaniu udział wzięła ambasadorka Republiki Greckiej w Polsce Jej Ekscelencja Niki Kamba, która przywitała gości i podziękowała za dotychczasową współpracę na rzecz promocji kraju. Greccy partnerzy mieli również szansę zaprezentowania różnorodnej oferty Grecji, w tym turystyki aktywnej, kulinarnej i wypoczynkowej. Podczas wydarzenia przedstawiciele LOT-u ogłosili również wznowienie bezpośrednich połączeń na trasie Warszawa – Ateny. Loty będą odbywać się codziennie od kwietnia. Na koniec wieczoru, goście mieli szanse również spróbować tradycyjne greckie potrawy, desery oraz wina.