Centrum Kongresowe Szczawnica – Dworek Gościnny nominowane do MP Power Awards® 2020

fot. archiwum Pieniny Spa Resort

Wśród tegorocznych nominowanych w kategorii MP Power Venue – Bezpieczeństwo znalazły się: Centrum Kongresowe Szczawnica – Dworek Gościnny, Hotel Arłamów oraz Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach.

Tegoroczne kategorie MP Power Venue przygotowano z myślą o obiektach (hotelach, centrach konferencyjnych, obiektach wielofunkcyjnych) z eventowym potencjałem, ale jednocześnie dostosowane do wymogów wynikających z organizacji wydarzeń w pandemii Covid-19.

Nicolas Mańkowski, CEO Pieniny Spa Resort, powiedział: „To wspaniałe wyróżnienie. Nominacja wśród tak fantastycznych obiektów jest dla nas nagrodą. Centrum Kongresowe Szczawnica- Dworek Gościnny zdobył wcześniej „Powera” w 2014 roku w kategorii Event Venue – możliwość walki o statuetkę w następnej kategorii w tak trudnych czasach jest fantastyczną wiadomością dla naszego zespołu i świetną promocją Szczawnicy. Cieszymy się, że to wyjątkowe, historyczne miejsce ponownie zostało docenione przez jury konkursu.”

Helena Lubomirska –Lanckorońska, Wiceprezes Zarządu Grupy, dodała: „To kolejne potwierdzenie, że ogromny wysiłek, jaki wkładamy w zapewnienie maksimum bezpieczeństwa uczestnikom wydarzeń organizowanym w Centrum Kongresowym Szczawnica – Dworek Gościnny i całej grupie Pieniny Spa Resort, jest właściwym kierunkiem działania. Od początku pandemii zmieniliśmy całą ofertę naszego resortu skierowaną do grup przez cały czas analizując potrzeby rynku. Mimo ogromnych powierzchni kongresowych z doskonałym zapleczem do organizacji eventów nawet na 500 osób, wyspecjalizowaliśmy się w kameralnych spotkaniach w naszych butikowych obiektach. ”

Celem Konkursu Meeting Planner Power Awards jest wyróżnienie najlepszych eventów i projektów związanych z event marketingiem, wskazanie miejsc ze szczególnym potencjałem eventowym oraz wyróżnienie osobistości i ekspertów branży.

Jury, wybierając nominacje, oceniało m.in. dopasowanie do aktualnych potrzeb rynku i odpowiedz na realia „Covid”, przygotowanie do obsługi sprzedażowej w warunkach lockdownu, zastosowanie rozwiązań uznawanych za standardowe oraz innowacyjnych związanych z zabezpieczeniem przed Covid-19, politykę współpracy w kryzysie czy rozwiązania skierowane do branży spotkań w zakresie bezpieczeństwa uczestników.

Elementem konkursu, który ma za zadanie pomóc jurorom w podjęciu decyzji o zwycięskim obiekcie, jest audyt przeprowadzony przez firmę Z–Factor (partnera MP Power Awards). W ramach badania została przeprowadzona m.in. analiza procesu sprzedażowego oraz funkcjonalność strony internetowej obiektów i ich dostępność w sieci pod kątem oczekiwań organizatorów wydarzeń.

Łukasz Adamczyk, Manager Centrum Kongresowego Szczawnica –Dworek Gościnny, skomentował: „Nominacja do nagrody MP Power Awards jest jednym z wielu efektów długoterminowej strategii rozwoju, jaką konsekwentnie realizujemy. Fakt, że Szczawnica konkuruje dziś z nowoczesnymi i popularnymi destynacjami pokazuje, że w Pieniny Spa Resort jesteśmy gotowi na najbardziej wymagające realizacje eventowe, zapewniając uczestnikom maksimum bezpieczeństwa. Cały Czas intensywnie pracujemy nad kolejnymi aktywnościami promującymi Szczawnicę i Pieniny w kraju oraz poza jego granicami.”

Zwycięzcę poznamy podczas finałowej Gali MP Power Awards®.

Pieniny Spa Resort to górski kurort położony Szczawnicy. Rozbudowana oferta obejmuje Centrum Kongresowe Szczawnica – Dworek Gościnny, Modrzewie Park Hotel, 3* Hotel Nawigator, Willę Marta, komfortowe apartamenty, Cafe Helenka przy pl. Dietla, Pijalnię Wód Mineralnych, Stadninę koni Rajd w Jaworkach oraz butiki na terenie Szczawnicy. Wkrótce do użytku zostanie oddany Pieniny Grand o 4+ gwiazdkowym standardzie z 119 pokojami, Sky Barem na dachu hotelu z panoramicznym widokiem na Pieniny oraz ponad 2000 m2 Strefy Wellness & Medi-Spa.