Brazylijska promocja Air France i KLM

Tylko do 26 kwietnia można rezerwować z upustem przeloty francuskiego przewoźnika do stolicy Brazylii! Z kolei KLM od kwietnia serwuje na pokładzie samolotów lecących z Brazylii do Amsterdamu wyśmienite brazylijskie dania autorstwa Rodrigo Oliveira.

Brasilia jest trzecim miastem, po Rio de Janeiro i Sau Paulo, dostępnym w ofercie Air France na terenie Brazylii. Tylko od 24 do 26 kwietnia można kupić przeloty do stolicy Brazylii oraz dwóch orientalnych azjatyckich metropolii w bardzo atrakcyjnych cenach. Oferta obejmuje wyloty od 24 kwietnia do 11 grudnia, z wyłączeniem okresów podanych na stronie airfrance.pl.

Do stolicy Brazylii za przelot francuskimi liniami klienci zapłacą 2299 zł. .

W tej samej promocji Air France znalazły się również dwa znane orientalne miasta – Osaka i Hongkong. Do trzeciego, co do wielkości miasta w Japonii, przelot można kupić już od 1999 zł. Dla osób, które od spokojnej Osaki wolą tętniący życiem Hongkong przeloty dostępne są już od 1999 zł.

Brazylijskim akcentem w ofercie Air France KLM są również potrawy serwowane przez holenderskiego przewoźnika na trasach z Brazylii do Amsterdamu. Od kwietnia tego roku, dania zarówno w klasie ekonomicznej, jak i biznes KLM komponuje słynny brazylijski szef kuchni Rodrigo Oliveira, który swoje potrawy przygotowuje wyłącznie z sezonowych produktów występujących lokalnie. Brazylijczyk, do którego należy słynna restauracja Mocotó w San Paulo, od lat obsypywany jest w swojej ojczyźnie licznymi nagrodami.