Bilety Polregio sprzedawane mobilnie

Polregio wprowadza kolejny mobilny kanał sprzedaży biletów. Pasażerowie polskiego przewoźnika mogą nabyć bilety poprzez aplikację e-podróżnik.pl.

Aplikacja mobilna e-podróżnik.pl to kolejny kanał sprzedaży, w którym dostępne będą bilety jednorazowe i okresowe na pociągi Polregio. Bilet można kupić poprzez np. telefon komórkowy i okazać go w trakcie kontroli na ekranie urządzenia.

„Tak jak zapowiadaliśmy, realizujemy oczekiwania naszych pasażerów, o które oparliśmy naszą strategię rozwoju sieci sprzedaży. Dzięki temu dzisiaj do kanałów dystrybucji atrakcyjnej oferty Polregio dołączył kolejny, czyli aplikacja na urządzenia mobilne e-podróżnik.pl. Dajemy naszym pasażerom szeroki wybór możliwości zakupu biletów, co spotyka się z ich dużym zadowoleniem” – powiedziała Anna Lenarczyk, członek zarządu Spółki Przewozy Regionalne.

„Ceny biletów POLREGIO, dostępnych w aplikacji e-podróżnik.pl, uwzględniają wszystkie promocje i zniżki oferowane przez przewoźnika. Bilety można łatwo i bezpiecznie kupić płacąc kartą, przelewem bądź przedpłaconą skarbonką. Pasażerowie mogą także w ramach jednej transakcji kupować bilety na połączenia kolejowe i autobusowe” – tłumaczy Aleksandra Markowska, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży z e-podróżnik.pl.

Aplikacja e-podróżnik.pl jest darmowa, posiada wszystkie funkcjonalności, z jakich można skorzystać w serwisie internetowym e-podróżnik.pl oraz zapamiętuje ostatnie wyszukiwania, a także pozwala na zapisanie ulubionych tras. Użytkownicy nie muszą posiadać konta, aby wyszukiwać połączenia oraz tabliczki przystankowe. Konto użytkowników w aplikacji jest w pełni zintegrowane z kontem w serwisie e-podróżnik.pl.