Bidroom – start współpracy z 16 markami turystycznymi i lifestylowymi

archiwum Bidroom

Bidroom nawiązał 16 kolejnych partnerstw z markami turystycznymi i lifestylowymi, żeby wzbogacić ofertę platformy hotelowej dla jej użytkowników. Członkowie internetowej społeczności rezerwacyjnej Bidroom mogą teraz korzystać ze zniżek i innych przywilejów w ramach wynajmu samochodów, dostępu do saloników lotniskowych, wynajmu powierzchni coworkingowych, przechowywania bagażu, zakupu biletów na wycieczki i atrakcje, czy też usług pośrednictwa w procesie aplikacji o wizę.

Michael Ros, dyrektor operacyjny Biodrom, powiedział: „Bidroom celowo szukał partnerów, których cechuje innowacyjność, przemyślany profil działalności, zrównoważony rozwój i dalekosiężna strategia.”

Pracownicy, członkowie i absolwenci marek współpracujących z Bidroom będą mogli w ramach współracy uzyskać dostęp do platformy, która gwarantuje najniższe ceny pokoi w ponad 120.000 hotelach w 128 krajach.
Wśród nowych partnerów Bidroom w Europie znajdują się szybko rozwijające się marki o ugruntowanej pozycji na rynku, takie jak Avis, Circ, Tiqets, Viselio, Privium, LuggageHero, Croissant, Rent n’ Connect, Hockerty, Sumissura, SHMS, Hapimag, Eelway, Marcel, BHV Marais oraz Land of Fashion.

Maarten de Lange, Kierownik ds. Marketingu i Partnerstw w Tiqets, dodał: „Bardzo cieszymy się ze współpracy z Bidroom, ponieważ łączy nas wspólny cel, jakim jest oferowanie wygodnych rozwiązań dla podróżników. W Tiqets chcemy zwiększyć dostępność do kultury poprzez zapewnienie dogodnego i bezstresowego dostępu do wielu ukrytych perełek świata. Dzięki połączeniu wysiłków Bidroom na rzecz lepszego podróżowania oraz zaplecza Tiqets, które zapewnia natychmiastowy dostęp do biletów bez czekania w kolejkach, możemy zaoferować podróżnikom najlepsze doświadczenia w każdej lokalizacji.”

Michael Ros, podkreślił: „Członkowie społeczności Bidroom od podróży oczekują sprawnych rozwiązań, korzystnych cen i atrakcyjnych doświadczeń kulturowych. Dzięki współpracy z naszymi partnerami, oferujemy kompleksową obsługę podróżników. Członkowie naszej społeczności z pewnością dostrzegą różnicę, dzięki wielu dodatkowym korzyściom oferowanym podczas podróży”.

Przykładowo użytkownicy Bidroom otrzymają specjalną ofertę, gdy będą starali się o wizę do innego kraju poprzez platformę Viselio, lub gdy będą chcieli wynająć powierzchnię coworkingową z krótkim wyprzedzeniem czasowym popzrez Croissant, lub gdy będą potrzebowali zostawić swój bagaż do przechowania na czas zwiedzania.