Best Reisen Najpopularniejszym Touroperatorem 2015

MM

Drugiego dnia targów turystycznych TT Warsaw, na scenie Strefa Prezentacji nastąpiło uroczyste wręczenie nagród w plebiscycie Najpopularniejszy Touroperator 2015 roku, organizowanym przez portal WaszaTurystyka.pl oraz Magazyn Turystyczny Wasze Podróże.

Redaktor naczelny Adam Gąsior powiedział m.in.: “Są różne plebiscyty wyłaniające najlepszych touroperatorów według różnych kategorii, na ogół na postawie wyników finansowych lub liczby klientów. My zdecydowaliśmy się na oddanie wyników w ręce czytelników Magazynu i portalu. Formułą głosowania była prosta, na swoich faworytów mógł głosować każdy. Zdaję sobie sprawę, że być może – zwłaszcza w kategorii Najpopularniejszy Tour operator 2015 wg czytelników WaszejTurystyki.pl – głosowali także pracownicy biur i agenci danego touroperatora, ale to przecież tylko dodatkowy bonus świadczący, że touroperator jest dobrze zorganizowany i lubiany przez swoich agentów. Jestem przekonany też, że plebiscyt na stałe zagości kalendarzu branży i na targach TT Warsaw.”

W głosowaniu na Najpopularniejszego Touroperatora 2015 wg Czytelników Magazynu Turystycznego Wasze Podróże oddano 2 160 głosów.
Pierwsza trójka uzyskała następujące wyniki:
1. Best Reisen – 38,6 proc. głosów
2. Neckermann Polska – 16,6 proc.
3. Itaka – 15,4 proc.

Poza dyplomami nagrodą będzie reklama na łamach Waszych Podróży (I miejsce – całostronicowa, II miejsce – pół strony, III miejsce – ćwierć strony).

W głosowaniu na Najpopularniejszego Touroperatora 2015 wg Czytelników WaszejTurystyki.pl oddano 7 256 głosów.
Pierwsza trójka uzyskała następujące wyniki:
1. Best Reisen – 35,9 proc. głosów
2. Sunshine Holiday – 27,3 proc.
3. Trade & Travel Company – 17,2 proc.

Poza dyplomami nagrodą będzie reklama na stronie WaszejTurystyki.pl (I miejsce – 3 miesiące, II miejsce – dwa miesiące, III miejsce – jeden miesiąc).

Partnerami plebiscytu byli:
Art Media
Kurier365.pl
MT Targi Polska
Ogólnopolskie Stowarzyszenie Agentów Turystycznych (OSAT)
Polski Związek Organizatorów Turystyki

{gallery}3099{/gallery}