Best Reisen chwali się nowościami

AG

Nowe kierunki w sezonie zimowym, nowa strona internetowa, większe prowizje dla agentów, większa gwarancja bankowa – tym między innymi pochwalili się przedstawiciele Best Reisen na warszawskim spotkaniu z ponad 40. agentami.

Trwa dobra passa touroperatora, Best Reisen odnotował w pierwszych pięciu miesiącach tego roku wzrost zysku o 267 proc. i wzrost sprzedaży o 106 proc.
Biuro podpisało umowę z AXA na wyższą gwarancję. Od 29 czerwca roczna gwarancja opiewa na sumę 3,4 mln złotych, o 80o tys. więcej niż w poprzednich dwunastu miesiącach. Została ona wyliczona, jako 17 proc. obrotów rocznych firmy.

65,8 proc. zysków Best Reisen pochodzi ze sprzedaży wyjazdów luksusowych i egzotycznych, zaś pozostałem 34,2 proc. – ze sprzedaży czarterów.
Od początku roku do końca maja przychody najbardziej wzrosły ze sprzedaży imprez w:
Egipcie – 66,8 proc.
Malediwach – 158 proc.
Zjednoczonych Emiratach Arabskich – 64,6 proc.
Mauritiusie – 458 proc.
Zanzibarze – 440,7 proc.

Stawiając jeszcze bardziej na współpracę z agentami, Best Reisen podnosi od 1 listopada prowizję do 10 proc. za sprzedaż następujących kierunków: Malediwy, Sri Lanka, Tajlandia, Zanzibar, Seszele, Mauritius, Wietnam, Singapur, Malezja i Indonezja.

Kończą się prace nad nową strona internetową. Będzie ona responsywna, dopasowana do smartfonów i dokonywania płatności przez urządzenia mobilne. Agenci będą mogli na niej darmowo się reklamować publikując wiadomości o swoim biurze w dziale „Blog”.

W sezonie 2018/2019 planowana jest sprzedaż nowości:

Singapuru,
Singapuru i wyspy Langkawi (Malezja)
Singapuru i wysp Bintan (Indonezja)
Malty i Hiszpanii (sprzedaż oparta na tanie linie).