Best Reisen: liczymy na naszych agentów

AG

Nasza oferta to 17 krajów, 45 regionów wakacyjnych, 580 hoteli, ale najważniejsze są Luksusowe Duety – powiedziała podczas spotkania z agentami Best Reisen, prezes firmy Leila Ben Arfi.

Przedstawiając w skrócie firmę Best Reisen, jej historię i obecną pozycję, podkreśliła: „Nie mamy swoich biur sprzedaży, działamy z naszymi agentami, pracujemy z nimi i liczymy na nich.”

Warszawskie spotkanie z agentami poświęcone było promocji najbardziej ekskluzywnej oferty Best Reisen – Luksusowych Duetów oraz przede wszystkim wypoczynku i lotów do Dubaju.

Anna Puchalska z Best Reisen, powiedziała: „Luksusowe Duety to oferta dobrze kojarzona na polskim rynku. Przypomnę, że to połączenie pobytu w dwóch krajach podczas jednej podróży, na przykład: Dubaj i Malediwy.
Cały czas staramy się rozbudowywać ten produkt. Fundamentem naszej oferty egzotycznej jest Dubaj.
Początkowo proponowaliśmy Dubaj i wypoczynek w kilku kierunkach. Obecnie staramy się pokazać, że Zjednoczone Emiraty Arabskie, to nie tylko Dubaj, ale także Ras Al Khaimah, Abu Dhabi, Fujairah.
Warto podkreślić, że dogodne, codzienne połączenia Emirates z Warszawy do Dubaju i potem do innych krajów, pozwoliy nam znacznie rozbudowac sieć naszych ofert. Z Dubaju latamy między innymi na Malediwy, Seszele, Mauritius, Sri Lankę.”

Puchalska podkreśliła zalety krótkiego pobytu w Dubaju. A więc dobry tranzyt z lotniska na lotnisko, bardzo dobre hotele w Dubaju, obecność polskojęzycznego rezydenta, wycieczki fakultatywne organizowane już dla grup 2-osobowych.

Nowościami w tym roku będzie połączenie pobytu Dubaju z wypoczynkiem w Indiach, Tajlandii, Wietnamie, na Zanzibarze a także Dubnaj plus Malediwy plus Sri Lanka a więc aż trzy atrakcje w jednym.

Podczas spotkania dużo czasu poświęcono pakietom dynamicznym. Prezentował je Mateusz Gawryś z Best Reisen. Podkreślił wyjątkowość systemu Best Reisen: „Regularnie odświeżamy ceny połączeń, tak więc agent rezerwując bilet widzi u ans aktualna cenę a nie, jak się to zdarza u innych – cenę już nieaktualną, choć atrakcyjną.”

Agata Dżegniuk z Emirates opowiedziała agentom o liniach, nowościach, planowanych zakupach i zaletach podróżowania właśnie tymi liniami(zwłaszcza w klasie biznes). Na portalu WaszaTurystyka.pl piszemy bardzo często o liniach Emirates, więc polecamy wpisanie nazwy przewoźniak w naszą wyszukiwarkę.

Z kolei Michał Waligórski przedstawił największe atrakcje Dubaju. Jako, że o Dubaju piszemy również bardzo często polecamy #wypoczywajwDubaju

W rozmowie z przedstawicielem portalu waszaTurystyk.pl, Leila Ben Arfi dodała: „Jestem bardzo zadowolona z ubiegłego roku. Obroty były wyższe o 28,6 proc. od obrotów w 2016 roku. Odnotowaliśmy o 30 proc. więcej klientów. Na kierunkach egzotycznych sprzedaliśmy o 15 proc. więcej wycieczek. Najbardziej popularne były Malediwy – ponad 30 proc. więcej klientów niż rok wcześniej wybrało ten kierunek. Wraca do łask klientów Egipt – sprzedaliśmy osiem razy więcej wycieczek niż w roku 2016.”