Baltona wraca na krakowskie lotnisko

W pierwszym kwartale 2024 roku Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego Baltona otworzy ponownie na lotnisku Kraków Airport sklep Baltona Duty Free.

Od marca 2024 roku pasażerowie Kraków Airport będą mogli zrobić zakupy w Baltona Duty Free. Na powierzchni 64,5 m2 klienci znajdą kosmetyki i perfumy światowych, w tym również polskich marek premium, słodycze i przekąski, wysokogatunkowy alkohol oraz artykuły tytoniowe. Nie zabraknie też artykułów regionalnych i zabawek.

Uzupełnieniem będzie dodatkowa przestrzeń sprzedażowa o powierzchni 8 m2, zlokalizowana bezpośrednio przed sklepem Baltona Duty Free, gdzie podróżni będą mogli zakupić napoje, słodycze, prasę oraz produkty przydatne w podróży i drobne upominki.

„Priorytetem dla krakowskiego lotniska oprócz bezpieczeństwa jest zgodne z światowymi trendami, podnoszenie jakości i komfortu podróżujących.  W 2024 roku uruchomiliśmy, z myślą o klientach naszego lotniska, nowe punkty restauracyjne i handlowe Bardzo się cieszymy, że po dwóch latach przerwy do Kraków Airport powraca Baltona” – powiedział Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport.

„Jesteśmy niezwykle dumni z tego, że ponownie spotkamy się z naszymi klientami na lotnisku w Krakowie. Baltona nieprzerwanie od prawie 80 lat jest obecna na rynku Duty Free, a powrót na lotnisko Kraków-Balice był jednym z naszych priorytetów. Razem z całym zespołem już pracujemy nad stroną organizacyjną, wizualną i asortymentową całego przedsięwzięcia. Pasażerowie z pewnością docenią nowoczesny wystrój, zgodny z najnowszym konceptem wizualnym marki” – mówi Wojciech Czernek, prezes zarządu PHZ Baltona.