B&B Warszawa-Okęcie zwycięzcą konkursu Profit Hotel Awards 2019

archiwum BB Hotels

W gronie tegorocznych laureatów nagrody Profit Hotel Awards 2019 znalazł się zmodernizowany w tym roku B&B Warszawa-Okęcie, który nie miał sobie równych wśród hoteli 1-2 gwiazdkowych. Jury złożone z prelegentów i panelistów tego wydarzenia wyłoniło 17 zwycięzców w 15 kategoriach.

Wśród hoteli 1-2 gwiazdkowych zwycięzcą okrzyknięto B&B Warszawa-Okęcie, który od maja 2019 roku przyjmuje gości w odnowionych wnętrzach. Przypomnijmy, że za rearanżację części wspólnej na parterze odpowiedzialna była pracownia Tremend.

Jury konkursu doceniło świetną relację jakości do cen usług świadczonych w hotelu, zwracając również uwagę na dogodną lokalizację obiektu. W

uzasadnieniu werdyktu wskazano także na dbałość o ekologię, akcentując przy tym dostępną na terenie parkingu stację ładowania aut elektrycznych.

Hotel B&B Warszawa-Okęcie mieści się przy Al. Krakowskiej 193, w sąsiedztwie lotniska im. Fryderyka Chopina i zaledwie kilkanaście minut samochodem od Centrum Warszawy. Na gości czeka 154 komfortowych pokoi. Wszystko to w połączeniu z bezpłatnym dostępem do szybkiego Internetu, nowoczesnym i funkcjonalnym designem oraz konkurencyjną ceną czyni ten obiekt idealnym wyborem dla podróżujących zarówno służbowo, jak i prywatnie.

Kamila Henssien, Dyrektor Hotelu B&B Warszawa Okęcie, powiedziała: “Otrzymanie tak prestiżowego wyróżnienia już w pierwszym roku po modernizacji wnętrz to zaszczyt i wspaniała nagroda za wysiłek wkładany w zapewnienie naszym gościom najlepszych doświadczeń z pobytu w hotelu.”

Beatrice Bouchet, prezes zarządu B&B Hotels Polska, dodała: “To piękne ukoronowanie naszej aktywności w 2019 roku, który był dla nas niezwykle intensywny. Poza działaniami w warszawskim obiekcie, rozpoczęliśmy budowę hotelu w Lublinie i zawitaliśmy z naszą marką do kolejnych polskich miast – Nowego Targu i Rzeszowa.”