B&B Hotels rozszerza współpracą z TrustYou

B&B Hotels – jedna z najszybciej rozwijających się marek hotelowych w Europie rozszerza współpracę z platformą TrustYou – światowym liderem w dziedzinie zarządzania reputacją online.
Od 2012 r. narzędzia TrustYou wspierają B&B Hotels na terenie Niemiec, Włoch i Polski w zarządzaniu jakością usług i wizerunkiem poszczególnych obiektów.
Grupa B&B Hotels, podjęła decyzję o rozszerzeniu współpracy z TrustYou o kolejne 262 hotele we Francji i 16 w Hiszpanii. Tym samym rozwiązania TrustYou zostały wdrożone już dla wszystkich ponad 400 hoteli działających pod marką B&B.
Partnerstwo B&B Hotels z TrustYou opiera się m.in. na zapewnieniu dostępu do rozwiązań, które poprzez stałe monitorowanie opinii w Internecie, pozwalają poznać odczucia gości w odniesieniu do pobytu w hotelach B&B. Dla sieci, która za cel przyjęła sobie zapewnienie swoim gościom maksimum komfortu w atrakcyjnej cenie, poznanie obszarów, w których można jeszcze wprowadzić zmiany i ulepszenia, by podnieść satysfakcję klientów, to wiedza o znaczeniu strategicznym. Jednym z elementów współpracy B&B Hotels i TrustYou jest także integracja widgetów z wynikami wyszukiwania. Dzięki dodatkowym elementom wyświetlanym przy danym hotelu, goście mogą szybciej i łatwiej znaleźć obiekt, który najlepiej odpowiada ich oczekiwaniom i dokonać w nim rezerwacji.
Fabrice Collet, dyrektor generalny B&B Hotels, powiedział: „Opinie gości są niezbędne dla sukcesu naszej marki i jesteśmy przekonani, że dzięki wsparciu, które oferuje nam platforma TrustYou możemy w pełni je wykorzystać i odpowiednio na nie reagować. Działając w oparciu o kluczowe wskaźniki efektywności i wymagania dbamy o wrażenia naszych gości i ulepszamy naszą jakość w całej Europie. Dostęp do narzędzi TrustYou przyniósł wiele korzyści naszym obiektom w Niemczech, Włoszech i Polsce – zarówno na poziomie operacyjnym, jak i zarządczym. Zdecydowaliśmy się poszerzyć nasze partnerstwo na całą grupę, zapewniając sobie w ten sposób dostęp do jednego spójnego systemu zarządzania wizerunkiem sieci online we wszystkich krajach.”
TrustYou swoimi narzędziami wspomoże także hotele B&B na terenie Austrii, Brazylii, Belgii oraz Szwajcarii, których otwarcie zaplanowano w 2018 rok. Wszystko po to, by już od samego początku mogły one poznać opinie swoich gości. Na podobne wsparcie będzie mógł liczyć także B&B Kraków, który już niebawem otworzy się u podnóża Wawelu.
POWIĄZANE WPISY
30 listopada 2023
Grupa Accorinvest kontynuuje ekspansję w Polsce. Powstaje nowy hotel w Krakowie
Grupa AccorInvest, będąca właścicielem Orbis S.A. oraz inwestorem, operatorem i…
0 Komentarzy1 Minuty
29 listopada 2023
Accor i Grupa Allenort podpisują umowę na budowę Mövenpick Hotel Gdynia
Accor nawiązał współpracę z Grupą Allenort na realizację projektu budowy hotelu Mövenpick…
0 Komentarzy2 Minuty
29 listopada 2023
25 lat Polskiego Holdingu Hotelowego. Wartość spółki wzrosła do 2,2 mld zł
Historia Polskiego Holdingu Hotelowego liczy 25 lat. W 1998 roku Przedsiębiorstwo…
0 Komentarzy5 Minuty
22 listopada 2023
Szymon Wąsowski nowym dyrektorem hotelu Stradom House w Krakowie
Szymon Wąsowski został nowym dyrektorem operacyjnym pięciogwiazdkowego hotelu Stradom…
0 Komentarzy2 Minuty
21 listopada 2023
Czarna Góra Resort dołącza do portfolio Sun & Snow
Sun & Snow, operator zarządzający wynajmem ponad 2,5 tys. apartamentów, za sprawą…
0 Komentarzy2 Minuty
17 listopada 2023
IGHP: październik w hotelach słabszy niż rok temu
Wyniki hoteli w październiku były na satysfakcjonującym poziomie, ale wyraźnie słabsze od…
0 Komentarzy5 Minuty
16 listopada 2023
Hotelarze w obliczu podwyżek. Wzrost podatku VAT i droższe wyjazdy
Branża hotelarska w Polsce stoi przed kolejnym wyzwaniem. Po okresie pandemii, który…
0 Komentarzy3 Minuty
14 listopada 2023
Travelist.pl: 60 proc. podróżnych wybiera świąteczny pobyt nad Bałtykiem
Niespełna kilka tygodni dzieli nas od tegorocznych świąt Bożego Narodzenia oraz…
0 Komentarzy4 Minuty
26 października 2023
Nocowanie.pl: wzrost rezerwacji na święta i sylwestra poza domem
Bożonarodzeniowe i sylwestrowe rezerwacje rosną z dnia na dzień. W październiku portal…
0 Komentarzy2 Minuty