B&B Hotels Polska wzmacnia dział rozwoju

archiwum B&B Hotels Polska

Od lutego do zespołu działu rozwoju B&B Hotels dołączyła Justyna Szwenger-Łukasiewicz, która obejmując stanowisko Senior Development Project Managera będzie wspierała dalszą ekspansję marki na terenie Polski.

Justyna Szwenger-Łukasiewicz, powiedziała: „Moja przygoda z branżą hotelarską i nieruchomościami trwa już 16 lat. Przez ten czas zdobyłam bogate doświadczenie i zrealizowałam wiele ciekawych projektów.”

Swoją karierę zawodową Justyna zaczynała w dziale badań i rozwoju.

Od 2016 r. zajmowała stanowisko Senior Asset Managera, realizując działania mające na celu podwyższenie wartości nieruchomości oraz wprowadzając w życie strategię spółki dotyczącą posiadanych nieruchomości i związaną z rozwojem sieci w Polsce. Od 1 lutego 2019 r. Justyna dołączyła do zespołu B&B, obejmując stanowisko Senior Development Project Managera w polskim oddziale B&B Hotels.

Justyna Szwenger-Łukasiewicz dodała: „Nowa rola w B&B Hotels to dla mnie wyzwanie, a wyzwania są w życiu niezwykle potrzebne – wprowadzają świeżość, dodają skrzydeł i otwierają nowe możliwości. Wierzę, że dzięki mojemu dotychczasowemu doświadczeniu oraz znajomości branży będę mogła wnieść do firmy nową wartość i dołożyć swoją cegiełkę do rozwoju sieci B&B Hotels w Polsce.”

Beatrice Bouchet, prezes zarządu B&B Hotels Polska, skomentowała: „Wzmocnienie zespołu rozwoju poprzez zatrudnienie Justyny to naturalna odpowiedź na plany ekspansji naszej sieci. Jej wiedza i motywacja do działania to wartości ważne z punktu widzenia realizacji naszych celów biznesowych, które powinny przełożyć się na nowe obiekty marki B&B Hotels na hotelowej mapie Polski.”