Artur Derela dyrektorem Courtyard by Marriott Warsaw Airport

Od jutra hotel Courtyard by Marriott Warsaw Airport ma nowego dyrektora
Artur Derela/fot. archiwum PHH

Od 1 września Artur Derela zostanie nowym dyrektorem hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport. Artur Derela związany jest z Grupą Kapitałową Polskiego Holdingu Hotelowego od października 2019 roku, gdzie do końca sierpnia 2020 roku pełnił funkcję dyrektora hotelu Best Western w Juracie. Artur Derela jest absolwentem Politechniki Warszawskiej oraz Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie. W latach 1998–2008 pracował najpierw w dziale sprzedaży, a następnie został szefem sprzedaży hotelowej warszawskiego Novotelu Centrum.

Przez kolejne dwa lata pełnił obowiązki zastępcy dyrektora w poznańskim Novotelu Centrum.

W latach 2010–2019 pełnił funkcję dyrektora generalnego hoteli Mercure w Mrągowie, Toruniu, Wrocławiu, Poznaniu oraz w Warszawie.

Z Grupą Kapitałową Polskiego Holdingu Hotelowego związany jest od października 2019 r., gdzie do końca sierpnia 2020 r. pełnił funkcję dyrektora hotelu Best Western w Juracie. Ponadto, w tym samym czasie od kwietnia br. wspierał merytoryczne załogę hotelu Kopernik w Olsztynie.

Gheorghe Marian Cristescu, prezes zarządu Grupy Kapitałowej Polskiego Holdingu Hotelowego, powiedział: “Artur Derela udowodnił, że jest osobą, która sprawdziła się jako fachowiec o dużym poziomie kompetencji oraz możliwościach dalszego rozwoju. Jestem przekonany, że wiedza i doświadczenie dyrektora przyczynią się do dalszego, dynamicznego rozwoju hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport, zgodnie z najwyższymi standardami, które obowiązują w naszej Grupie.”

Warszawski hotel Courtyard by Marriott bazą noclegową medyków