Aquila Collection promuje się w Polsce z Travel Advance. Chce przyciągnąć więcej Polaków do RPA

Firma z RPA, Aquila Collection chce zwiększyć swoją obecność w Polsce dzięki współpracy z Travel Advance. Wspólnie z agencją uruchomili program promocyjny, którego celem jest przyciągnięcie większej liczby polskich turystów do ich obiektów noclegowych i skorzystania z ofert safari w RPA.

Aquila Collection, to obiekty noclegowe i oferta safari w RPA. Firma wzmacnia swoją obecność i promocję na rynku polskim współpracując z agencją Travel Advance. W Europie Środkowo-Wschodniej obserwuje się dynamiczny wzrost zainteresowania podróżami do Afryki. W ostatnich latach region ten notuje lepsze wyniki, co czyni go jednym z najszybciej rozwijających się rynków turystycznych w Europie w kontekście podróży do Afryki.

“Aquila Collection z dumą wywiesza południowoafrykańską flagę w Polsce i regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Chcemy sprawić, by Kapsztad, safari oraz atrakcje na południowym krańcu Afryki stały się dobrze znane agentom, touroperatorom i każdemu, kto rozważa wakacje lub podróż służbową. Rynek Polski jest energiczny, a nasze zaangażowanie zostało niezwykle dobrze przyjęte” – komentuje Johan van Schalkwyk, kierownik ds. marketingu w Aquila Collection.

“Aquila Collection – z różnorodnymi opcjami zakwaterowania i aktywnościami w Prowincji Przylądkowej Zachodniej w RPA, zainicjowała intensywny program promocyjny wraz z Travel Advance, aby przyciągnąć turystów z regionu CEE. Inwestowanie w Polsce jest w początkowej fazie i zapowiada się na ciągłą, interaktywną, angażującą i odważną pracę. Chcemy, aby podróżni z Polski przynajmniej raz w życiu mogli doświadczyć tygla smaków i kultur Kapsztadu – w tym wycieczek na safari z Wielką Piątką Afrykańską, oddalonego zaledwie dwie godziny jazdy od miasta” – dodaje Johan van Schalkwyk.

W dniu 30 marca odbyło się w warszawskiej restauracji Roxx śniadanie biznesowe, które skierowane było do członków stowarzyszenia SITE Polska oraz dziennikarzy. Natomiast dzień wcześniej przedstawiciele Aquila Collection i Travel Advance wzięli udział w spotkaniach na Meet The Bidder, w trakcie których prezentowali swoją ofertę szerszej grupie odbiorców.

„Śniadanie biznesowe w dniu Global Meetings Industry Day miało nie tylko charakter informacyjny, ale to też wspaniała okazja do celebrowania tego święta. Motto tegorocznych obchodów GMID 2023 to Meetings Matter i w tym duchu spotkaliśmy się, aby nie tylko posłuchać i obejrzeć, co wspaniałego ma do zaoferowania Aquila Collection i Western Cape w RPA, ale przede wszystkim, aby rozmawiać, inspirować się wzajemnie i podtrzymywać bądź budować nowe relacje” – komentuje Grażyna Grot-Dudziak, prezes SITE Polska.

„Członkowie Site Polska są pod dużym wrażeniem profesjonalnie zorganizowanego spotkania przez Travel Advance i świetnie przeprowadzonej prezentacji. Z kuluarowych rozmów widać, że po spotkaniu zrodziły się nowe pomysły na programy do RPA z wykorzystaniem oferty Aquila Collection. Mamy nadzieję na dalszą współpracę za pośrednictwem naszej członkini Emilii Kubik” – dodaje Grażyna Grot-Dudziak.