Amadeus wspiera organizacje charytatywne, religijne i akademickie

Amadeus nawiązał współpracę z Key Travel, największą na świecie firmą zarządzającą podróżami organizacji charytatywnych, religijnych i akademickich. W ramach współpracy globalna umowa dystrybucyjna zostanie przedłużona, a także wdrożone zostaną rozwiązania technologiczne dla wszystkich podróżnych obsługiwanych przez Key Travel.

Key Travel zatrudnia ponad 600 pracowników w 11 krajach, którzy pomagają klientom rozwiązywać złożone problemy i zaspokajać ich wyjątkowe potrzeby w zakresie podróży.

Zawarta umowa da prominentnym organizacjom charytatywnym i agencjom rozwoju, czołowym organizacjom religijnym oraz ponad 150 uniwersytetom na całym świecie dostęp do niezrównanej liczby ofert na platformie Amadeus Travel Platform.

Co najważniejsze, dostęp do oferty Amadeus pozwoli Key Travel zapewnić swoim klientom spersonalizowaną obsługę.

Klienci Key Travel uzyskają dostęp do rozwiązań takich jak Amadeus Mobile Messenger, narzędzia do śledzenia podróżnych, które zapewnia pomoc w czasie rzeczywistym oraz umożliwia rozwiązywanie problemów, jak również do Amadeus Altéa Reservation — rozwiązania udostępniającego aktualne i precyzyjne informacje o dostępności miejsc. Jest to szczególnie przydatne dla klientów pracujących w międzynarodowym sektorze pomocy humanitarnej, którzy często podróżują do regionów niestabilnych politycznie, a ich plany podroży mogą się zmieniać bardzo szybko.

Saad Hammad, dyrektor generalny Key Travel, powiedział: „Misją Key Travel jest ograniczenie kosztów i złożoności podróży tych, którzy podróżują, by pomagać innym. Współpraca z firmą Amadeus zapewnia nam odpowiednią technologię, umożliwiającą nam realizację naszej misji. Amadeus podziela nasze najważniejsze wartości, takie jak współczucie, prostota i wywieranie pozytywnego wpływu. Doceniamy korzyści płynące z bliskiej współpracy z firmą Amadeus i w najbliższych miesiącach chcemy ją jeszcze bardziej zacieśnić”.

Paweł Rek, dyrektor sprzedaży w segmencie Business Travel Agencies w regionie CEE w Amadeus, dodał: „Z ogromną przyjemnością informujemy o nawiązaniu współpracy, w ramach której będziemy wspierać firmę angażującą się w zmienianie świata na lepsze. Key Travel to wieloletni partner firmy Amadeus, a odnowienie współpracy jeszcze bardziej zacieśni nasze relacje. Narzędzia Amadeus umożliwiają Key Travel obsługę klientów podróżujących w bardzo trudnych warunkach i szybko rozwiązywać możliwe problemy komunikacyjne.”