Almatur – ruszyła akcja First Moment

Promocja First Moment, liczne zniżki cenowe, a także ochrona klientów przed skutkami niespodziewanej kwarantanny – z tego wszystkiego można skorzystać przy zakupie kolonii i obozów tematycznych przygotowanych przez biuro podróży Almatur.

Tegoroczna oferta Almaturu przyciąga także możliwością wykorzystania Polskiego Bonu Turystycznego oraz pakietem „Rezerwuj bez Obaw”.
Almatur, w obowiązującej od 15 lutego do 8 marca promocji First Moment, oferuje również pakiet „Rezerwuj bez Obaw”.

Mirosław Sikorski, prezes zarządu Almatur, powiedział: „Rezerwuj bez Obaw” ma chronić naszych Klientów przede wszystkim przed utratą pieniędzy i możliwości wyjazdu w razie zachorowania na COVID – 19 lub konieczności odbycia kwarantanny. Zaliczka wynosi jedynie 200 zł. W przypadku zachorowania na koronawirusa lub kwarantanny oferujemy możliwość bezpłatnej zmiany rezerwacji na inny termin wyjazdu. Pakiet przewiduje też bezpłatną rezygnację z wykupionych wakacji do 30. dnia przed datą wyjazdu. Dzięki tym udogodnieniom nasi Klienci, decydując się na wyjazd dla swojego dziecka w ofercie First Moment nie muszą martwić się o to, że choroba pokrzyżuje wakacyjne plany ich pociech i że stracą pieniądze.”

Wykorzystaj bon turystyczny

W sezonie 2021 dodatkową zachętą do zakupienia wyjazdu dla młodzieży jest Polski Bon Turystyczny, który można zrealizować wybierając dowolną ofertę Almaturu w kraju. Ponadto, przy realizacji bonu, firma oferuje w ramach promocji First Moment dodatkowo rabat w wysokości 50 zł.
W ofercie dostępnych jest 76 lokalizacji, a propozycji tematycznych jeszcze więcej.
W katalogu firmy znajdują się nie tylko wyjazdy stricte rekreacyjne, ale także obozy sportowe, artystyczne czy kolonie tematyczne, np. te nawiązujące do survivalu lub zainteresowań kulinarnych.

Dodatkowe promocje

Promocyjne ceny obozów i kolonii w ofercie First Moment oraz dodatkowa zniżka o wartości 50 zł przy wykorzystaniu bonu turystycznego, to nie wszystkie okazje cenowe, na jakie mogą liczyć klienci Almaturu.
Rodzice, którzy chcieliby wysłać na kolonie lub obóz co najmniej dwoje dzieci otrzymają po 50 zł rabatu na każde z nich. Wybór dwóch wyjazdów w tym samym sezonie dla jednego dziecka również zaowocuje zniżką w wysokości 50 zł na drugą imprezę turystyczną.