Air Astana wznawia loty z Ałmaty do New Delhi

Air Astana Airbus A320 / fot. Air Astana

Air Astana wznawia loty z Ałmaty do New Delhi od 16 grudnia 2021 r. Trzy połączenia tygodniowo będą obsługiwane przez samoloty Airbus A320.

Odloty z Ałmaty będą odbywały się we wtorki, czwartki i soboty. Zaplanowane zostały na godzinę 07:50, a przylot do New Delhi planowany jest o godzinie 11:10. Natomiast lot powrotny będzie się odbywał o godzinie 12:20, a przylot do Ałmaty będzie o godzinie 16:40. Czas lotu w każdym kierunku wynosi 3 godziny i 50 minut.

Ceny biletów w obie strony zaczynają się od 544 USD w klasie ekonomicznej i 1050 USD w klasie biznes (w tym opłaty lotniskowe, paliwowe i inne).

Air Astana oferuje dogodne połączenia dla pasażerów podróżujących z Kijowa, Biszkeku, Istambułu, Tbilisi i Baku.

Wymagania dotyczące wjazdu

Wszyscy pasażerowie podróżujący do New Delhi, w tym dzieci, muszą wypełnić formularz online na stronie www.newdelhiairport.in. Pasażerowie powyżej 5 roku życia muszą dodatkowo przesłać wyniki testu PCR z wynikiem negatywnym uzyskanym w ciągu 72 godzin przed przylotem. Przed wejściem na pokład przy wylocie i ponownie po przylocie pasażerowie zostaną poddani procedurze badania termometrycznego. W przypadku wykrycia jakichkolwiek objawów koronawirusa, pasażerowie zostaną skierowani do placówki medycznej.

Pasażerowie niezaszczepieni lub zaszczepieni częściowo zobowiązani są do wykonania testu Covid-19 po przylocie. Następnie muszą go powtórzyć po zakończeniu siedmiodniowego okresu kwarantanny domowej. Pasażerowie w pełni zaszczepieni są zwolnieni z testu PCR w dniu przylotu oraz z kwarantanny domowej.