Agnieszka Puszczewicz zastąpiła Bojana Baketę

materiały prasowe

Agnieszka Puszczewicz od 1 lsitopada objęła stanowisko dyrektora Przedstawicielstwa Chorwackiej Wspólnoty Turystycznej w Polsce.

Agnieszka Puszczewiecz jest absolwentką Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego Krakowie oraz Wydziału Handlu Zagranicznego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Doktorat z nauk politycznych obroniła na Uniwersytecie Warszawskim na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych (temat: Proces integracji Chorwacji z Unią Europejską).

Jej wielką pasją są państwa byłej Jugosławii – ich historia, kultura i teraźniejszość. Od 1995 roku prywatnie, a także zawodowo związana jest z Chorwacją. Posiada wieloletnie doświadczenie w turystyce nabyte w sektorze prywatnym zarówno w Polsce, jak i w Chorwacji.

Swój mandat dyrektora Przedstawicielstwa Chorwackiej Wspólnoty Turystycznej w Polsce rozpoczęła 1 listopada bieżącego roku. Na stanowisku tym zastąpiła Bojana Baketę, który pracował w Warszawie od 1 lutego 2001 roku.

9 listopada Agnieszka Puszczewicz będzie gościem – prelegentem II Forum Promocji Turystycznej organizowanego przez redakcję portalu WaszaTurystyka.pl.