Agnieszka Irmina Adamczuk dyrektorem Saltic Hotels

Agnieszka Irmina Adamczuk/fot. Saltic Hotels

W styczniu dyrektorem generalnym w grupie Saltic Hotels została Agnieszka Irmina Adamczuk, obejmując zarządzanie Saltic Resort &SPA w Grzybowie oraz koordynując działania preopeningu Hotelu Saltic Resort& SPA w Łebie.

Agnieszka Adamczuk z branżą hotelarską związana jest od ponad 15 lat. Pochodzi z Lubelszczyzny, gdzie już w trakcie studiów turystyki rozpoczęła pracę w hotelarstwie: pracując jako pokojowa w Aberystwth w Walii oraz w recepcji lubelskiego Hotelu Victoria. Kontynuując naukę na Politechnice Lubelskiej stawiała pierwsze kroki jako manager Hotelu Locomotiva w Lublinie.

Następnym wyzwaniem stał się projekt preopeningu Hotelu Koronny w Zamościu, jednocześnie prowadząc kursy z marketingu i reklamy.

Od 2013 roku związana była z siecią Louvre Hotels Group, najpierw jako asystent dyrektora Kompleksu Hotelu Premiere Classe i Campanile we Wrocławiu, następnie jako Room Division Manager Kompleksu Hoteli Premiere Classe, Campanile i Golden Tulip w Warszawie, aby w 2015 roku, w trzydziestą rocznicę swoich urodzin, spełnić swój cel objęcia stanowiska dyrektora Hotelu Campanile w Lublinie. Rok później awansowała na stanowisko dyrektora Kompleksu Hoteli we Wrocławiu, będąc jednocześnie managerem projektu New Breakfast Concept dla Hoteli Campanile w Polsce.

Ostatnie trzy lata piastowała stanowisko zastępcy dyrektora generalnego Warszawskiego Kompleksu Hoteli LHG, aktywnie uczestnicząc w kolejnych sieciowych projektach.

Anna Blachowska, dyrektor marketingu & PR tpowiedziała: “Misją Grupy jest zapewnienie holistycznego wypoczynku pozostając w bliskości z naturą. Uciekając od sztuczności i natłoku codziennego stresu, skupiając na wspólnym czasie z rodziną i przyjaciółmi celem Hoteli Saltic jest zagwarantować wakacje każdego dnia, gościom w każdym wieku. Relaksujące, nowoczesne wnętrza, zdrowa, ekologiczna kuchnia bazująca na naturalnych recepturach oraz luksusowa strefa Wellness & Spa zostały w każdym calu indywidualnie zaprojektowane, aby spełnić najwyższe oczekiwania. Jednocześnie celem Saltic Hotels jest odczarowanie patetycznego hotelarstwa poprzez wprowadzenie ciepłej przyjacielskiej atmosfery, młodzieńczego luzu i naturalności oraz połączenie tych cech z ekskluzywnym produktem hotelarskim, podkreślającym wysoką jakość usług i ogromny szacunek do swoich gości.”

Rafał Blachowski, prezes zarządu Saltic Resort & SPA, dodał: “Tak niezwykłe podejście do samego produktu jakim są Hotele Saltic wymagało równie niezwykłej energii osoby zarządzającej. Jesteśmy przekonani, że wspólnie łącząc siły będziemy świadkami sukcesu w dalszym rozwoju Hoteli Saltic.”