Agencja Power wzmacnia zespół

archiwum Agencji Power

Trzy nowe kobiety wzmocniły zespół agencji eventowej Power. Przez okres próbny zdążyły się zaaklimatyzować i znacznie wzmocnić siłę ekipy.

Katarzyna Wojnicka jest incentive menagerem. Z pochodzenia łodzianka, od liceum pracowała na krajowych festiwalach filmowych i muzycznych, oficjalnie w branży eventowej jest od 2016.
Zwiedziła ponad 40 krajów na pięciu kontynentach, co daje jej dużą swobodę działań przy tworzeniu i realizacji wyjazdów incetntive. W branży ceni sobie dynamikę i różnorodność doświadczeń. W wolnym czasie testuje ramen bary, praktykuje jogę i odwiedza warszawskie teatry i festiwale muzyczne.

Weronika Krajewska jest event menagerem. Na studia, z rodzinnego Torunia, wyemigrowała do krainy pyr i koziołków. Na stałe osiedlając się jednak w stolicy. Z wykształcenia magister turystyki i rekreacji… z naciskiem na rekreację. Od 3 lat w branży eventowej i wyjazdów typu incentive.
Chętnie tworzy wyjazdy typu city break i wydarzenia w niestandardowych polskich przestrzeniach. Uwielbia odkrywać miejsca, które mają mało wspólnego z człowiekiem, a więcej z naturą i relaksem. Dlatego, jak tylko ma wolną chwilę ucieka przed korkami i dużym stężeniem smogu.
Zakochana w tatuażach, podróżach „na własną rękę” oraz swojej pracy. Uważa, że dobre jedzenie może uszczęśliwić człowieka (w kuchni daleko jej co prawda do Magdy Gessler – ale się stara)!

Katarzyna Dębska również event menagerem. Pomimo młodego wieku może pochwalić się 2 letnim doświadczeniem pracy w branży eventowej, już od pierwszej realizacji wiedziała że tym się chce zajmować zawodowo. Doktorantka na SGGW, dzielnie łączy pracę event menagera ze swoją pasją – ochroną środowiska.
Zodiakalny Strzelec w czystej postaci, prywatnie pasjonatka skandynawskich kryminałów i Gwiezdnych Wojen.

Agencja Power to zespół który od roku 1997 stopniowo zdobywa rynek event i incentive marketingu . Według szefowej, Olgi Krzemińskiej-Zasadzka, założycielki i dyrektor zarządzającej agencji Power, “zespoł, to entuzjaści sportu, aktywnego trybu życia i podróży z pasją i dynamiką podchodzą do każdego wydarzenia i wyjazdu. Organizują wyjątkowe wyjazdy typu incentive travel, wydarzenia sportowe, a także największe szkolenia, gale i konferencje w Polsce. Połączenie miłości do sportu i rywalizacji z innowacyjnymi i dynamicznymi metodami zarządzania oraz doświadczeniem przekłada się na organizację przedsięwzięć w najlepszym wydaniu.”

Jak podkreśla Olga Krzemińska-Zasadzka: „dobrze zorganizowany event i incentive przede wszystkim jest zgodny z długofalową strategią marketingową klienta. Wydarzenia i wyjazdy organizowane przez agencję Power to emocje, technologia i wspaniała organizacja.”

Power jest członkiem/założycielem Stowarzyszenia Branży Eventowej, Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel, Stowarzyszenia Konferencje i Kongresy w Polsce oraz międzynarodowej organizacji zrzeszającej ok 2500 firm – Society for Incentive Travel Excellence /SITE/. Agencja POWER posiada wpis do rejestru organizatorów turystyki województwa mazowieckiego o numerze 1279.