Agenci Ecco Holiday zwiedzili Wietnam

materiały prasowe

Grupa agentów współpracujących z marką Ecco Travel niedawno wróciła z podróży. Zakończone właśnie study tour do Wietnamu i Kataru było kolejną wyprawą z cyklu, który ma przybliżyć sprzedawcom specyfikę produktu poznańskiego touroperatora. Następne wyprawy zaplanowane na ten rok to Jordania, Indie, Gruzja i Izrael.

„Zarówno nasi klienci, jak i agenci to pasjonaci. A trudno mówić o pasji, nie obcując z nią bezpośrednio. Dlatego nasz program wyjazdów studyjnych, zaplanowanych na ten rok, jest zróżnicowany i obszerny” – wyjaśnia Katarzyna Turkiewicz, kierownik sieci sprzedaży Ecco Holiday i Ecco Travel.

Program wyjazdów rozpoczął się od zachodniego wybrzeża USA. To dość szczególny przypadek, gdyż do tej pory żaden z touroperatorów nie zabrał tam swoich agentów. Kolejna wyprawa, zakończona kilka dni temu, obrała za cel Wietnam i Katar. Trasa objazdu po Wietnamie prowadziła między innymi przez zabytkowe miasto Hoi An, Da Nang, Hanoi, zatokę Ha Long oraz tradycyjne wietnamskie wioski Kim Bong i Tra Que. Wycieczkę wieńczył trzydniowy pobyt w Doha, w Katarze i przejazd jeepami po pustynnych wydmach.

„Wyjazdy łączone, w czasie których turyści odwiedzają dwa lub więcej państw, to produkt, który stale zyskuje na popularności. Klienci chcą maksymalnie wykorzystać swój wolny czas i zobaczyć jak najwięcej. Coraz częściej stawiają też na różnorodność i łączą kraje zupełnie odmienne kulturowo jak Sri Lankę i Malediwy czy Indie i Emiraty Arabskie. Sukcesywnie poszerzamy ofertę o tego typu imprezy i mamy już całkiem pokaźne portfolio. Zależało nam, żeby pokazać agentom nasze możliwości w tym zakresie. Ciekawym doświadczeniem dla nich było również połączenie w ramach jednego wyjazdu tak odmiennych destynacji. Klimatyczny Wietnam zestawiony z przepychem, jaki oferuje Katar jeszcze bardziej pokazuje specyfikę obu krajów” – wyjaśnia Katarzyna Turkiewicz.

Trwają już zapisy na jesienne wyprawy do Jordanii i Indii, na które agenci bardzo chętnie wysyłają zgłoszenia. Niestety ilość miejsc jest ograniczona i zaproszenie na wyjazd otrzymają tylko sprzedawcy z najlepszymi wynikami uzyskanymi w ramach programu motywacyjnego. Biuro, które zdobędzie największą liczbę punktów, otrzyma od Organizatora nagrodę w postaci darmowego wyjazdu na study tour do Indii.