Accor partnerem Meetago, dostawcy technologicznych rozwiązań dla branży MICE

archiwum Accor

Podczas dzisiejszego otwarcia największych targów branży MICE na świecie – IMEX, Accor i meetago® zawarły umowę o międzynarodowym partnerstwie, kluczowym dla działalności biznesowej obu firm, którą jest oferowanie profesjonalnych usług dla branży spotkań.

Partnerstwo to jest kolejnym etapem wcześniejszej udanej współpracy. Firma meetago® dostarcza technologiczne rozwiązania dla branży MICE i jest jednym z największych dostawców takich usług w Europie Środkowej.

Partnerstwo Accor i meetago® ma na celu przyśpieszenie i uproszczenie procesu rezerwacji oraz zarządzania konferencjami, wydarzeniami i spotkaniami biznesowymi dla obu stron jednocześnie – zarówno dla hoteli, jak i organizatorów imprez. Ułatwi to pracę organizatorom spotkań i będzie sprzyjać dalszemu rozszerzaniu działalności biznesowej obu partnerów.

Rozwiązania technologiczne i usługi meetago® będą oferowane przez Accor nie tylko w regionie Europy Centralnej tj. Niemcy, Austria czy Szwajcaria, ale i w całej Europie oraz na kilku kluczowych rynkach źródłowych, takich jak USA i Chiny.

Dzięki temu partnerstwu, wspólnie opracowane rozwiązania i narzędzia technologiczne będą dostępne dla ponad 1 600 hoteli Accor z ofertą konferencyjną na całym świecie. W tej ofercie znajdzie się szeroki i atrakcyjny wybór konferencyjnych hoteli wszystkich marek grupy Accor.

Sabine Toplak, wiceprezes Accor ds. Sprzedaży w Europie Środkowej, powiedziała: „Dzięki strategicznemu partnerstwu z meetago® odpowiadamy na rosnące zapotrzebowanie naszych klientów korporacyjnych. Zaoferujemy to narzędzie centralnie za pośrednictwem jednej platformy w przyszłości. To z kolei, zapewni bardziej kompleksowe i wydajniejsze usługi o wyższym poziomie digitalizacji dla branży konferencyjnej.”

Udo Lülsdorf, dyrektor generalny i założyciel meetago®, dodał: „Cieszymy się, że możemy rozszerzyć naszą współpracę z Accor, która przyczyni się do globalnego wzrostu naszej firmy. Chcemy korzystać z innowacyjnych pomysłów tak, aby zapewnić użytkownikowi jak najlepsze doświadczenia.”

Oparte na najnowocześniejszej technologii chmury, innowacyjne narzędzie spotkań online meetago® gwarantuje organizatorom konferencji i spotkań bezpieczny proces rezerwacji.

Grupa zapewnia również indywidualne rozwiązania do zarządzania wydarzeniami i uczestnikami. Te personalizowane rozwiązania będą dostępne zarówno dla organizatorów mniejszych spotkań, jak dla tych realizujących największe konferencje.

Z ponad milionem branżowych użytkowników rocznie, meetago® jest jedną z najczęściej odwiedzanych i używanych platform rezerwacyjnych na niemieckim i europejskim rynku MICE.