Accor otworzy hotel Pullman w Bułgarii

archiwum Accor

Orbis, partner Grupy Accor w Europie Wschodniej, podpisał umowę o zarządzanie dla hotelu Pullman Okol Golf Resort & Spa, położonego zaledwie 30 km na południowy wschód od Sofii, stolicy Bułgarii.

Pullman Okol Golf Resort & Spa jest otoczony urokliwym krajobrazem z 18-dołkowym polem golfowym, w samym sercu okolicznego parku i z widokiem na jezioro Iskar.

Ten pięciogwiazdkowy hotel będzie oferował 149 pokoi, 40 rezydencji Pullman Living oraz luksusowe spa o powierzchni 4 900 m2 z basenami: wewnętrznym i zewnętrznym na dachu. Mieszkańcy rezydencji Pullman Living będą mogli korzystać ze wszystkich udogodnień Okol Lake Park, w tym obiektów hotelowych. Będą mieli dostęp do szerokiej gamy usług hotelarskich i mieszkaniowych, w tym concierge, restauracji i transportu prywatnego. Poza tym skorzystają z programu wynajmu obsługiwanego przez markę Pullman, umożliwiając im generowanie dochodów, gdy nie będą w miejscu zamieszkania.

W hotelu Pullman Okol Golf Resort & Spa znajdzie się atrakcyjna strefa MICE o powierzchni 1 900 metrów kwadratowych, która może pomieścić 500 osób oraz dwie światowej klasy koncepcje F&B inspirowane lokalną kuchnią.

Valentin Kanazirev, inwestor i autor projektu Okol Lake Park, powiedział: „Możemy śmiało powiedzieć, że ten projekt jest niezwykły – nie tylko ze względu na wyjątkową lokalizację czy piękno otaczającej przyrody, ale i dlatego, że chcieliśmy dać lokalnej społeczności zasłużoną inwestycję. Potrzebowaliśmy wysokiej jakości i silnej marki kurortu – właśnie takiej jak Pullman, aby połączyć w całość współczesne wzornictwo, architekturę z naturą i niezapomniane chwile.”

W Pullman Okol Golf Resort & Spa, położonym 1000 m n.p.m znajdzie się wysokiej jakości pole golfowe o powierzchni 7 000 jardów. Zarówno początkujący, jak i zaawansowani golfiści z pewnością będą cieszyć się tym wyjątkowym polem golfowym, z którego rozciąga się widok na jezioro Iskar i stoki narciarskie Borowiec. Aby urozmaicić grę w golfa, dla każdego dołka zostały specjalnie zaprojektowane cztery kołeczki tee (z ang. tee).

Frank Reul, dyrektor ds. Rozwoju w Europie Wschodniej, dodał: „Bułgaria, podobnie jak region Europy Południowo-Wschodniej, oferuje zupełnie nowe kierunki zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i turystycznie. Inwestycja Okol Lake Park jest imponująca i niezwykle obiecująca, również ze względu na bliskość międzynarodowego lotniska w Sofii i zasługuje na najlepszą, światowej klasy markę premium. Jesteśmy naprawdę dumni, że Accor został wybrany do zarządzania tym wyjątkowym projektem.”

Częścią 5-gwiazdkowego hotelu będzie The House Club, który będzie także punktem docelowym ze względu na swój styl i tożsamość. Jest to miejsce, w którym golfiści, mieszkańcy i goście Okol Lake Park będą mieli okazję spotkać się towarzysko i spędzić w tym miejscu niezapomniane chwile. Pullman Okol Golf Resort & Spa będzie luksusowym kurortem zapewniającym gościom pełną prywatność i wysoką jakość spersonalizowanych usług.