Grupa PHH otrzymała nagrodę Tuzy Polskiego Biznesu

Grupa PHH otrzymała nagrodę Innowatora Wprost w kategorii Tuzy Polskiego Biznesu. Nagrodę odebrał prezes PHH, Gheorghe Marian Cristescu podczas Gali Innowatory 2022 Tygodnika Wprost, która odbyła się w Renaissance Warsaw Airport Hotel.
Grupa Polski Holding Hotelowy jest jednym z największych graczy na rynku hotelowym w Polsce. W ostatnim roku – pomimo wielu przeszkód, wynikających z kryzysu pandemicznego i zamknięcia hoteli oraz wybuchu wojny na Ukrainie – dokonała spektakularnego rozwoju, powiększając dwukrotnie swoje portfolio. Do grupy zostało włączonych 27 obiektów.
Uwagę zespołu redakcji zwrócił również dynamiczny rozwój grupy PHH, która prowadzi ok. 30 procesów inwestycyjnych, znajdujących się na różnych etapach zaawansowania. Obecnie w grupie znajdują się 54 hotele i obiekty z blisko sześcioma tysiącami pokoi.
Firma zaangażowana jest również w szereg działań społecznej odpowiedzialności biznesu. Warto przypomnieć chociażby powołanie Fundacji Hotele dla Medyków czy podjęcie licznych działań w walce z Covid, za co została uhonorowana przez „Wprost” nagrodę specjalną „Za działalność społeczną i pomoc w dobie koronawirusa”. Grupa PHH zaangażowała się również w pomoc dla Ukrainy – od początku wybuchu wojny udostępniła w swoich hotelach i obiektach 200 tys. noclegów dla naszych braci zza wschodniej granicy, zorganizowała ogólnopolskie Śniadanie Wielkanocne, w którym wzięło udział 20 tys. Ukraińców.
Rozwój Grupy PHH to zapewne niespotykana w ostatnim czasie tak wielka rewolucja na rynku hotelowym w Polsce, mająca niewątpliwie wpływ na rozwój całej branży turystycznej w naszym kraju. To także przykład spółki skarbu państwa, która potrafi pokonywać przeszkody, skutecznie kontynuując swoją strategię rozwoju, nie zapominając przy tym o prowadzeniu biznesu odpowiedzialnego społecznie.
POWIĄZANE WPISY
29 maja 2026
Malediwy ograniczają import żywności dzięki ogrodom hydroponicznym
Jak zapewnić dostęp do świeżych warzyw i owoców w kraju, który niemal całkowicie…
0 Komentarzy2 Minuty
29 maja 2026
TAP Air Portugal uruchomił nowe połączenie na Azory. Santa Maria dostępna z Lizbony przez cały rok
TAP Air Portugal uruchomił nowe połączenie lotnicze między Lizboną a wyspą Santa Maria na…
0 Komentarzy2 Minuty
28 maja 2026
Voice4Africa wchodzi na polski rynek. Afryka coraz bardziej atrakcyjna dla turystyki i inwestycji
Afryka coraz mocniej przyciąga uwagę polskich turystów i przedsiębiorców, co otwiera…
0 Komentarzy3 Minuty
27 maja 2026
Praca zdalna i wypoczynek w jednym. Falkensteiner rozwija ofertę workation
Dla wielu osób możliwość wykonywania obowiązków zawodowych z dowolnego miejsca na świecie…
0 Komentarzy3 Minuty
27 maja 2026
Hotel Mearl coraz bliżej otwarcia. Kołobrzeg zyska nowy luksusowy obiekt nad morzem
W Kołobrzegu do kolejnego etapu zbliża się realizacja Hotelu Mearl - inwestycji o…
0 Komentarzy2 Minuty
27 maja 2026
Polisy podróżne Europa Ubezpieczenia dostępne w aplikacji Banku Millennium
Europa Ubezpieczenia oraz Bank Millennium rozszerzają współpracę. Klienci mogą teraz…
0 Komentarzy2 Minuty
26 maja 2026
Nowy projekt Sun & Snow. Psia Akademia łączy wypoczynek i warsztaty z psem
Sun & Snow rusza z nowym projektem skierowanym do opiekunów psów. Psia Akademia to cykl…
0 Komentarzy1 Minuty
22 maja 2026
Duże imprezy, budżetowe noclegi: mapa letnich festiwali z a&o Hostels
Europa wchodzi w szczyt sezonu festiwalowego, który przyciągnie setki tysięcy fanów…
0 Komentarzy7 Minuty
20 maja 2026
a&o Hostels: lato 2026 będzie rekordowe dla europejskich metropolii
Turyści chętniej wybierają bliskie, dobrze skomunikowane i przewidywalne kierunki…
0 Komentarzy5 Minuty










