Orbis biegał

Już po raz 13. w niedzielę 18 maja, sportowcy, pasjonaci biegania oraz tysiące mieszkańców Krakowa wzięli udział w Cracovia Maraton. Na linii startu maratońskiego dystansu, kolejny raz pojawili się pracownicy Grupy Hotelowej Orbis.
13. Cracovia Maraton to trzydniowe święto biegania trwające od 16 do 18 maja 2014 roku. Głównemu dystansowi 42 km towarzyszył cykl imprez dodatkowych. Między innymi: Bieg Nocny na 10 km, IX Mini Cracovia Maraton im. Piotra Gładkiego (4,2 km) oraz Cracovia Maraton na Rolkach (42 km). Główny bieg na 42 km odbył się w niedzielę. Zgodnie z hasłem przewodnim imprezy – „Z historią w tle” – trasę poprowadzono przez najpiękniejsze okolice starej zabudowy Krakowa.
W rywalizacji wzięła udział grupa pracowników hoteli: Maciej Leśniak – ibis Kraków Stare Miasto, Bartłomiej Ostrowski – Novotel Kraków City West oraz Janusz Mateja – Mercure Gdańsk Stare Miasto. Podczas krakowskiej imprezy pobiegli oni nie tylko dla zdrowia i osiągnięcia najlepszego wyniku, ale także żeby świętować Międzynarodowy Dnia Ziemi, który był obchodzony 21 kwietnia. Każdego roku pracownicy wszystkich hoteli Grupy Orbis w Polsce, podejmują różne aktywności mające na celu ochronę środowiska.
Sabina Bartyzel, dyrektor Hotelu Novotel Kraków Centrum powiedziała: „Biorąc udział w Cracovia Maraton, chcieliśmy pokazać, że dbamy o zdrowie, kondycję fizyczną i promujemy zdrowy styl życia, który jest jednym z elementów programu zrównoważonego rozwoju PLANET 21, wprowadzonego przez Grupę Accor.”
POWIĄZANE WPISY
24 czerwca 2026
Holiday Inn Warsaw City Centre rozbudował ofertę dla gości biznesowych i turystów
Holiday Inn Warsaw City Centre zakończył rozbudowę swojej oferty. Hotel powiększył…
0 Komentarzy2 Minuty
17 czerwca 2026
IGHP: stabilny maj w hotelach
Maj okazał się dla hotelarzy miesiącem stabilnym. Z najnowszego badania IGHP wynika, że…
0 Komentarzy5 Minuty
15 czerwca 2026
Ekosystem direct booking w praktyce. Jak technologia i AI wspierają sprzedaż w hotelu?
To druga część cyklu o strategii direct booking. W poprzednim artykule pokazaliśmy,…
0 Komentarzy6 Minuty
3 czerwca 2026
Co piąty turysta zabiera pupila na długi weekend
Polacy coraz częściej planują wypoczynek razem ze swoimi zwierzętami. Z danych Slowhopa…
0 Komentarzy5 Minuty
3 czerwca 2026
Raport otoNoclegi.pl: turyści coraz chętniej wybierają mniej znane miejscowości nad Bałtykiem
Choć Kołobrzeg, Sopot czy Władysławowo niezmiennie przyciągają tłumy turystów, coraz…
0 Komentarzy3 Minuty
1 czerwca 2026
Rafał Szmytke na czele Polskiego Holdingu Hotelowego
Rada Nadzorcza Polskiego Holdingu Hotelowego powołała z dniem 1 czerwca 2026 roku nowy…
0 Komentarzy1 Minuty
1 czerwca 2026
Direct booking to nie kampania. Dlaczego hotele muszą zmienić sposób myślenia o sprzedaży bezpośredniej?
To pierwsza część cyklu poświęconego strategii direct booking. W dwóch artykułach…
0 Komentarzy6 Minuty
27 maja 2026
Praca zdalna i wypoczynek w jednym. Falkensteiner rozwija ofertę workation
Dla wielu osób możliwość wykonywania obowiązków zawodowych z dowolnego miejsca na świecie…
0 Komentarzy3 Minuty










