Hilton Garden Inn Kraków Airport – nowy kierownik sprzedaży i marketingu

Kaja Wachowska od początku czerwca objęła stanowisko kierownika działu sprzedaży i marketingu czterogwiazdkowego hotelu Hilton Garden Inn Kraków Airport. Z branżą hotelarską związana jest od ponad 8 lat. Karierę w branży hotelarskiej rozpoczęła w 2008 roku, jako Sales Coordinator w Hekon Hotele Ekonomiczne S.A., w hotelu Novotel Kraków Centrum, gdzie w kolejnych latach kontynuowała pracę jako Corporate Sales Manager. Takie samo stanowisko piastowała w Euro-Hotele Sp. z o.o., gdzie odpowiadała za wyniki sprzedażowe dwóch hoteli przynależących do sieci Hilton Worldwide, a mianowicie DoubleTree by Hilton Kraków Hotel & Convention Center oraz Hampton by Hilton Kraków.
Od 1 czerwca tego roku objęła stanowisko kierownika sprzedaży i marketingu w pierwszym małopolskim hotelu lotniskowym. Do jej obowiązków należy opracowanie i realizacja planów sprzedażowych oraz budowanie i kontynuowanie strategii marketingowej obiektu.
Nowa kierownik jest absolwentką Administracji Publicznej na Uniwersytecie Wrocławskim, ukończyła także studia podyplomowe w ramach współpracy z Grupą Hotelową Orbis „Top Talent Hotel Management Program”.
Hotel Hilton Garden Inn Kraków Airport, znajduje się tuż przy lotnisku Balice, 12 km od historycznej części miasta. W dogodnie zlokalizowanym obiekcie mieści się 155 komfortowo urządzonych pokoi. Z myślą o turystach biznesowych przygotowano części wspólne, dziewięć sal konferencyjnych, jedną salę posiedzeń oraz 370 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjno-kongresowej.
POWIĄZANE WPISY
4 sierpnia 2026
Radisson stawia na AI. Hotele sieci można wyszukać przez ChatGPT
Zamiast przeszukiwać kolejne oferty i wybierać filtry, wystarczy opisać planowany wyjazd.…
0 Komentarzy2 Minuty
31 lipca 2026
Accor zakończył pierwsze półrocze 2026 z przychodami na poziomie 2,76 mld euro
Wojna na Bliskim Wschodzie nie zatrzymała wzrostu wyników Accor. Grupa zakończyła…
0 Komentarzy4 Minuty
20 lipca 2026
A&o zmniejszyło emisję CO₂ na nocleg do 3,58 kg
A&o Hostels opublikowało Raport Zrównoważonego Rozwoju za 2025 rok. Sieć hosteli…
0 Komentarzy4 Minuty
16 lipca 2026
IGHP: dobry czerwiec w polskich hotelach
Czerwiec był bardzo dobrym miesiącem dla polskich hoteli. Obłożenie wzrosło zarówno…
0 Komentarzy4 Minuty
10 lipca 2026
W Barcelonie otwarto nowy hotel marki Ibis Budget
Marka Ibis Budget, należąca do grupy Accor, otworzyła Ibis Budget Barcelona Center. Hotel…
0 Komentarzy1 Minuty
6 lipca 2026
Nowy trend w turystyce. Coraz więcej Polaków ucieka na wakacje tam, gdzie nie ma zasięgu
Brak zasięgu coraz częściej przestaje być problemem, a staje się jednym z powodów wyboru…
0 Komentarzy6 Minuty
30 czerwca 2026
Sofitel Warsaw Victoria świętował 50-lecie. Jubileusz zgromadził 400 gości
Ponad 400 przedstawicieli świata biznesu, turystyki, kultury i mediów uczestniczyło w…
0 Komentarzy2 Minuty
24 czerwca 2026
Holiday Inn Warsaw City Centre rozbudował ofertę dla gości biznesowych i turystów
Holiday Inn Warsaw City Centre zakończył rozbudowę swojej oferty. Hotel powiększył…
0 Komentarzy2 Minuty
17 czerwca 2026
IGHP: stabilny maj w hotelach
Maj okazał się dla hotelarzy miesiącem stabilnym. Z najnowszego badania IGHP wynika, że…
0 Komentarzy5 Minuty










