5. urodziny hotelu B&B Wrocław Centrum

archiwum B&B

Wrocławski obiekt sieci B&B, znajdujący się przy ul. Piotra Skargi, został otwarty dokładnie 25 listopada 2013 roku szybko stając się popularnym miejscem wśród osób podróżujących do Wrocławia. B&B Wrocław Centrum, bo o nim mowa, kończy właśnie 5 lat.

Łukasz Kaleta, dyrektor hotelu B&B Wrocław Centrum, powiedział: „Wydaje się, że dopiero co obchodziliśmy pierwszy rok działalności, a dziś świętujemy już 5. urodziny. To niesamowite jak ten czas szybko leci. Każdy gość, który wraca do naszego hotelu to dla nas powód do dumy. Obserwując szerokie grono zadowolonych osób na przestrzeni tych 5 lat mogę nieskromnie stwierdzić, że mamy tych powodów do dumy całe mnóstwo”

Hotel B&B Wrocław Centrum jest równie chętnie wybierany przez turystów, jak i osoby podróżujące służbowo.

Na gości czeka 140 komfortowych i nowocześnie wyposażonych pokoi.

Standardem jest dostęp do nieograniczonego szybkiego Internetu Wi-Fi, urozmaicony bufet śniadaniowy i klimatyzacja. Obiekt jest doskonale wyciszony i oferuje 40 miejsc parkingowych, co przy lokalizacji w ścisłym centrum miasta, jest ogromnym atutem.

Łukasz Kaleta dodał: „Od momentu otwarcia, w naszym hotelu zameldowało się już 255 000 osób. Wśród gości przeważają osoby podróżujące służbowo, ale nie brakuje też takich, które odwiedzają miasto w celach rekreacyjnych. To bardzo dobry wynik, szczególnie na konkurencyjnym rynku wrocławskim. Tak znakomity rezultat to zasługa doskonałej lokalizacji i wyjątkowej atmosfery, którą tworzą wspólnie nasi goście i zespół wykwalifikowanych pracowników. Gdy dodać do tego komfortowe i funkcjonalne wnętrza oraz atrakcyjną cenę – przepis na sukces gotowy.”

Hotel B&B Wrocław Centrum położony jest w samym sercu miasta, przy jednym z najważniejszych szlaków komunikacyjnych – Placu Dominikańskim, kilkaset metrów od dworca kolejowego Wrocław Główny oraz dworca autobusowego. Takie położenie obiektu gwarantuje dogodny dostęp do rozwiniętej infrastruktury i najciekawszych atrakcji turystycznych.

Hotel znajduje się tylko kilka minut piechotą od tętniącego życiem wrocławskiego Rynku i Panoramy Racławickiej.