5 najlepszych basenów Dubaju

archiwum DCTM

Od rozległych lagun w plażowych klubach po podniebne baseny na dachach wieżowców, od bezkresnych basenów typu „infinity”, rozrzuconych po całym centrum w cieniu drapaczy chmur, po kameralne pływalnie wśród pustynnych wydm: możliwości zażywania kąpieli są nieograniczone. Poniżej prezentujemy kilka dubajskich basenów z najbardziej oszałamiającymi widokami w mieście.

Summersalt Beach Club
Na gości czeka tu ekskluzywna plaża z białym piaskiem, menu zainspirowane przez Szlak Przypraw i widok na majestatyczny Burj Al Arab. To fantastyczne miejsce w Jumeirah Al Naseem, by spędzi leniwy dzień nad basenem ze znajomymi, rodziną albo solo w towarzystwie dobrej książki.

WIĘCEJ: TUTAJ

La Ville Hotel & Suites – City Walk
Zapraszamy na dach pięciogwiazdkowego hotelu butikowego w City Walk, gdzie można zanurzy
się w pięknym bezkresnym basenie lub poopala się na tarasie. Warto zosta tu do wieczora, by podziwia zachód słońca z drinkiem z basenowego baru Look Up.

WIĘCEJ: TUTAJ

Anantara The Palm – Palm Jumeirah
Azyl w spokojnym ośrodku plażowym na Palm Jumeirah, gdzie można popływać w jednej z trzech turkusowych lagun lub w należącym do ośrodka 50-metrowym bezkresnym basenie z widokiem na pełną blasku Zatokę Arabską.

WIĘCEJ: TUTAJ

Bab Al Shams
Zapraszamy na chwilę ochłody w jednym z basenów z kontrolowaną temperaturą w tej wyjątkowej oazie w samym sercu pustyni, skąd rozciąga się piękna panorama na pobliskie wydmy i parki angielskie.

WIĘCEJ: TUTAJ

The Palace Downtown
Zachwycający basen w samym centrum Dubaju przyciąga olśniewającym widokiem na Burj Khalifa i dubajskie fontanny (Dubai Fountains). Można od razu zanurzy się w wodzie albo odpocząć w jednym z wygodnych, umieszczonych tuż nad wodą ogrodowych namiotów Buhayra Lounge.

WIĘCEJ: TUTAJ