Zniżka 8 proc. na Dzień Kobiet od Corendon Airlines

Corendon Dzień Kobiet
Corendon na Dzień Kobiet

Corendon Airlines prezentuje specjalną ofertę z okazji Dnia Kobiet oferując swoim pasażerkom atrakcyjne zniżki na wszystkie loty. Pasażerki, które dokonają rezerwacji na stronie internetowej 6, 7 i 8 marca, otrzymują 8 proc. zniżki od całkowitej ceny biletu.

Corendon Airlines przygotował specjalną ofertę na 8 marca, Międzynarodowy Dzień Kobiet i oferuje 8% zniżki na rezerwacje dokonane przez pasażerki na stronie internetowej w dniach 6, 7 i 8 marca.

Kolejną zaletą promocji, która dotyczy lotów w sezonie lato 2021, jest to, że zniżka nie dotyczy wyłącznie kobiet, ale jest obliczana na łączną kwotę biletów wszystkich pasażerów objętych rezerwacją. Jedynym warunkiem skorzystania z oferty jest zalogowanie się pasażerów płci żeńskiej na stronie internetowej.

Zmiana trasy i daty bez kosztów

Pasażerki, które nabywają bilety w ramach promocji z okazji Dnia Kobiet, nie muszą martwić się zmianami planów urlopowych czy terminów. Corendon Airlines oferuje możliwość zmiany daty i trasy do 7 dni przed lotem bez ponoszenia kary dla wszystkich rezerwacji dokonanych w marcu za pośrednictwem strony internetowej www.corendonairlines.com/pl.

Aby pasażerki mogły ze spokojem planować podróż usługa dotycząca rezerwacji dokonywanych w marcu jest ważna na wszystkie loty w sezonie letnim 2021.

Dla tych, którzy nie mogą się doczekać, aby zaplanować wakacje wraz z nadejściem wiosny, możliwość rezerwacji oraz więcej szczegółowych informacji dotyczących ofert specjalnych Corendon Airlines znajduje się na stronie internetowej www.corendonairlines.com/pl.