Zniżka 25 proc. dla rodzin od Corendon Airlines

Corendon zniżka dla rodzin

Corendon Airlines sprawia, że wakacje z dziećmi są jeszcze przyjemniejsze oferując rodzinom z dziećmi atrakcyjne zniżki na wszystkie loty. Pasażerowie planujący wakacje z dziećmi otrzymują 25 proc. zniżki na całkowitą cenę biletu w przypadku rezerwacji do 15 marca.

W ramach “Promocji dla rodzin z dziećmi” linii lotniczej Corendon Airlines obowiązuje zniżka 25% na wszystkie rezerwacje, w których figurują dzieci w wieku 2- 12 lat, dokonane do 15 marca za pośrednictwem www.corendonairlines.com/pl lub zakontraktowanych biur turystycznych.

Zaletą akcji, która dotyczy lotów w sezonie letnim 2021 jest fakt, że zniżka dotyczy nie tylko dzieci, ale jest zastosowana do łącznej kwoty biletów wszystkich pasażerów objętych rezerwacją.

Plany mogą ulec zmianie

Pasażerowie, którzy nabywają bilety w ramach Promocji Rodzina z Dziećmi, nie muszą martwić się zmianami planów urlopowych czy terminów. Corendon Airlines oferuje możliwość zmiany daty i trasy do 7 dni przed lotem bez ponoszenia kary dla wszystkich rezerwacji dokonanych w marcu za pośrednictwem strony internetowej www.corendonairlines.com/pl oraz za pośrednictwem biur turystycznych.

Aby pasażerowie mogli ze spokojem planować podróż usługa dotycząca rezerwacji dokonywanych w marcu jest ważna na wszystkie loty w sezonie letnim 2021.

Dla tych, którzy nie mogą się doczekać, aby zaplanować wakacje wraz z nadejściem wiosny, możliwość rezerwacji oraz więcej szczegółowych informacji dotyczących ofert specjalnych Corendon Airlines znajduje się na stronie internetowej www.corendonairlines.com/pl .