Włoskie morza i Twój czarter! Sprawdź na Yachtic.com

Włochy – kraj niepowtarzalnego klimatu i zapachu świeżej pizzy Prosciutto e funghi unoszącego się między urokliwymi uliczkami. W oddali słychać szum fal, odbijających się o skaliste wybrzeża oraz gwar i śmiech – to miejscowi zaczynają celebrować dzień, na przekór, bo wieczorem. Któż nie marzy o wypoczynku we Włoszech? Zarezerwuj wakacje marzeń!

Czarter jachtu we Włoszech – dlaczego warto?

Kto raz był we Włoszech, z pewnością zechce wrócić! Zwiedzanie kraju z poziomu pokładu jachtu, dostarcza dodatkowych, pozytywnych wrażeń z podróży. Dlaczego? Włochy oferują kilkanaście przepięknych, wartych zwiedzenia wysp. Dotarcie na miejsce jest najprostsze właśnie za pomocą jachtu. Taki transport na wyłączność umożliwia ułożenie dogodnego planu podróży i spędzania w okolicznych marinach tyle czasu, ile dusza zapragnie. Włochy czarter jest teraz dostępny dla każdego. Miejsca warte zobaczenia to przede wszystkim Capri oraz Sycylia. Wyspa Capri zbudowana z białego wapienia wygląda obłędnie. Widok w kompozycji z lazurową wodą przyprawia o zawrót głowy! Jeśli więc szukasz widoków rodem z Instagrama, to jest to odpowiedni kierunek podróży.

Z kolei Sycylia, oferuje powrót do przeszłości: oryginalne uliczki, których nie naznaczyły czasy nowoczesności, sprawią, że spacer będzie naprawdę wyjątkowy. Na tej największej wyspie Morza Śródziemnego znajduje się wulkan Etna. Z kolei jeśli jesteś fanem lub fanką Ojca Chrzestnego, wykup bilety i podążaj śladem tej pięknej powieści!

Wyszukiwarka YACHTIC.com w swojej ofercie prezentuje aż 14 miejsc (marin) na Sycylii, z których możesz rozpocząć swoją podróż! Do wyboru masz zarówno stronę północną wyspy (zachodnią część, jak i wschodnią), oraz południową. Chcesz odpocząć w zupełnie innym miejscu? Sprawdź pozostałe mariny, rozsiane po całym kraju!

YACHTIC – wyszukiwarka czarteru jachtu

Wyszukiwarka YACHTIC.com to najbardziej intuicyjne narzędzie dostępne na rynku. Spróbujesz raz, pokochasz na zawsze! Wspomniana strona umożliwia, czarter jachtu Włochy za pomocą kilku kliknięć! Sprawdź pełną ofertę tutaj: https://www.yachtic.com/pl/czarter-jachtow-wlochy i dostosuj parametry do swoich oczekiwań! Masz wpływ na maksymalną personalizację oferty: termin, pojemność, model i rocznik jachtu, wyposażenie, dodatkowe funkcje, opcja ze skipperem lub bez niego, filtrowanie ofert według ocen użytkowników, dostępnego budżetu… Opcji jest naprawdę całe mnóstwo! To TY decydujesz, jak chcesz spędzić te wakacje! Jeśli podejmiesz decyzję w najbliższym czasie, możesz liczyć na zniżki first minute.

Mamy nadzieję, że nie trzeba przekonywać Cię dłużej. Zadbaj o urlop w pracy i zarezerwuj termin. Potem pozostało już tylko cieszyć się niepowtarzalnymi wakacjami na wodzie!