Wielka Gala Nekera: spotkanie agentów i partnerów biznesowych 3 listopada w hotelu Intercontinental

Za pięć tygodni w warszawskim hotelu Intercontinental Nekera zorganizuje coroczne wydarzenie dla swoich agentów i partnerów biznesowych. Przez dwa dni ponad 200 zaproszonych gości będzie uczestniczyć w różnych aktywnościach, które towarzyszą temu eventowi.
Tradycyjnie głównym punktem programu będzie całodniowy workshop produktowo-sprzedażowy poświęcony najważniejszym kierunkom w ofercie touroperatora. Patronat strategiczny nad warsztatami i szkoleniem agentów objęło Saudi Tourism Authority, którego zadaniem jest promocja turystyki do Arabii Saudyjskiej, zaskakującej przepięknymi i różnorodnymi krajobrazami, unikatowymi zabytkami oraz otwartością i gościnnością mieszkańców. Oferta turystyczna łączy autentyczną kulturę arabską, bogate dziedzictwo oraz szybko rozwijającą się ofertę rozrywkową. Kraj ten oferuje coś dla każdego podróżnika: od miłośników historii i kultury, poprzez poszukiwaczy przygód na świeżym powietrzu, aż po tych, którzy po prostu chcą spędzić czas relaksując się w luksusie. Nowy kierunek debiutuje w tym roku w ofercie Nekery i jest dostępny w sprzedaży w systemach rezerwacyjnych.

Drugim strategicznym partnerem jest Lotnisko Warszawa-Radom, z którego Nekera latała w tym sezonie do Bułgarii. Oferta Radomia obejmuje city breaks do Rzymu, a także pakiety czarterowe do Burgas i Warny na sezon lato 2024. Swoją ofertę produktową zaprezentują również pozostali partnerzy wydarzenia: zawsze ciekawa i niezwykle urokliwa Gran Canaria i uwielbiana przez Polaków czarująca Malta. Nie zabraknie również szkoleń z najważniejszych czarterowych kierunków i hoteli Nekery w Turcji, Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Polski i wielu innych wakacyjnych krajach. Partnerami tego wydarzenia są także MerlinX, Why Not Travel oraz Wiener.

Uczestnicy będą mogli wziąć udział w ciekawej wycieczcie po „nieznanej Warszawie” z przewodnikiem, wybrać się na basen na 44. piętrze InterContinentalu, aby zrobić zdjęcia w jednym z najbardziej „instagramowych” miejsc w stolicy: z panoramą Pałacu Kultury i całym skyline, uczestniczyć w networkingach, a nawet obejrzeć profesjonalny mecz w piłkę wodną-waterpolo! Zwieńczeniem piątkowego wieczoru będzie uroczysta Gala w formule „black tie” z rozdaniem nagród dla najlepszych agentów Nekera, loterią wizytówkową z nagrodami – wyjazdami zagranicznymi – oraz niespodziankami przygotowanymi przez organizatorów. Imprezę muzyczną i after party poprowadzi jak zawsze DJ Peter.
POWIĄZANE WPISY
31 lipca 2026
Travelist porównał ceny wakacji za granicą. Sewilla najtańszym kierunkiem
Mimo szczytu sezonu wakacyjnego osoby planujące zagraniczny wyjazd w sierpniu nadal mogą…
0 Komentarzy8 Minuty
31 lipca 2026
Travelplanet: Polacy na sierpniówkę najczęściej wybierają Turcję i Egipt
Długi sierpniowy weekend pozostaje jednym z najmocniejszych okresów sprzedaży wakacyjnych…
0 Komentarzy5 Minuty
31 lipca 2026
Rainbow zaczyna sprzedaż oferty na lato 2027. W programie cztery nowe kierunki
Biuro Rainbow rozpoczęło sprzedaż wakacji na sezon letni 2027. Wśród nowości znalazły się…
0 Komentarzy5 Minuty
30 lipca 2026
Itaka rozpoczęła sprzedaż oferty na lato 2027. W programie znalazło się 111 kierunków
111 kierunków, ponad 2,2 tys. ofert i jedyne na polskim rynku czartery na portugalską…
0 Komentarzy7 Minuty
30 lipca 2026
Sierpień z tanimi lotami. Kiwi.com poleca cztery kierunki na wakacyjny wyjazd
Sierpień należy do najdroższych miesięcy na podróżowanie, jednak z analizy Kiwi.com…
0 Komentarzy4 Minuty
28 lipca 2026
eSky: rezerwacje na długi sierpniowy weekend wzrosły o blisko 60 proc.
Długi sierpniowy weekend pozostaje jednym z najważniejszych terminów podróżniczych w…
0 Komentarzy3 Minuty
24 lipca 2026
Mundial 2026 zwiększył zainteresowanie podróżami do Hiszpanii i Argentyny
Po zakończeniu piłkarskich emocji wielu podróżnych zamiast wracać do codzienności planuje…
0 Komentarzy3 Minuty
23 lipca 2026
Kiwi.com: Haaland napędza zainteresowanie Norwegią. Bergen z największym wzrostem wśród Polaków
Norwegia znalazła się tego lata w gronie najpopularniejszych wakacyjnych kierunków…
0 Komentarzy3 Minuty
23 lipca 2026
eSky i GetYourGuide nawiązały współpracę. W ofercie ponad 200 tys. atrakcji
Grupa eSky rozszerzyła swoją ofertę o możliwość samodzielnej rezerwacji atrakcji…
0 Komentarzy2 Minuty









