Wielka Gala Nekera: spotkanie agentów i partnerów biznesowych 3 listopada w hotelu Intercontinental

fot. archiwum Nekery

Za pięć tygodni w warszawskim hotelu Intercontinental Nekera zorganizuje coroczne wydarzenie dla swoich agentów i partnerów biznesowych. Przez dwa dni ponad 200 zaproszonych gości będzie uczestniczyć w różnych aktywnościach, które towarzyszą temu eventowi.

Tradycyjnie głównym punktem programu będzie całodniowy workshop produktowo-sprzedażowy poświęcony najważniejszym kierunkom w ofercie touroperatora. Patronat strategiczny nad warsztatami i szkoleniem agentów objęło Saudi Tourism Authority, którego zadaniem jest promocja turystyki do Arabii Saudyjskiej, zaskakującej przepięknymi i różnorodnymi krajobrazami, unikatowymi zabytkami oraz otwartością i gościnnością mieszkańców. Oferta turystyczna łączy autentyczną kulturę arabską, bogate dziedzictwo oraz szybko rozwijającą się ofertę rozrywkową. Kraj ten oferuje coś dla każdego podróżnika: od miłośników historii i kultury, poprzez poszukiwaczy przygód na świeżym powietrzu, aż po tych, którzy po prostu chcą spędzić czas relaksując się w luksusie. Nowy kierunek debiutuje w tym roku w ofercie Nekery i jest dostępny w sprzedaży w systemach rezerwacyjnych.

fot. archiwum Nekery

Drugim strategicznym partnerem jest Lotnisko Warszawa-Radom, z którego Nekera latała w tym sezonie do Bułgarii. Oferta Radomia obejmuje city breaks do Rzymu, a także pakiety czarterowe do Burgas i Warny na sezon lato 2024. Swoją ofertę produktową zaprezentują również pozostali partnerzy wydarzenia: zawsze ciekawa i niezwykle urokliwa Gran Canaria i uwielbiana przez Polaków czarująca Malta. Nie zabraknie również szkoleń z najważniejszych czarterowych kierunków i hoteli Nekery w Turcji, Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Polski i wielu innych wakacyjnych krajach. Partnerami tego wydarzenia są także MerlinX, Why Not Travel oraz Wiener.

fot. archiwum Nekery

Uczestnicy będą mogli wziąć udział w ciekawej wycieczcie po „nieznanej Warszawie” z przewodnikiem, wybrać się na basen na 44. piętrze InterContinentalu, aby zrobić zdjęcia w jednym z najbardziej “instagramowych” miejsc w stolicy: z panoramą Pałacu Kultury i całym skyline, uczestniczyć w networkingach, a nawet obejrzeć profesjonalny mecz w piłkę wodną-waterpolo! Zwieńczeniem piątkowego wieczoru będzie uroczysta Gala w formule „black tie” z rozdaniem nagród dla najlepszych agentów Nekera, loterią wizytówkową z nagrodami – wyjazdami zagranicznymi – oraz niespodziankami przygotowanymi przez organizatorów. Imprezę muzyczną i after party poprowadzi jak zawsze DJ Peter.