Weco-Travel, Air France, KLM i Hotel Nobu Warsaw zaprezentowali ofertę wyjazdów incentive

W restauracji hotelu Nobu odbyło się spotkanie tematyczne dotyczące wyjazdów incentive do USA podczas którego przedstawiono najnowsze rozwiązania i usługi dla podróżnych linii lotniczych Air France i KLM. Zaprezentowano ofertę hotelu Nobu Warsaw oraz wybranych hoteli tej sieci w Stanach Zjednoczonych, jak również atrakcje, którymi firma Weco-Travel wzbogaca programy dla grup w tym kraju. 

Magdalena Koros, Account Manager Air France i KLM zaprezentowała bogatą siatkę połączeń tej linii w Polsce. W Warszawie dostępne są codzienne rejsy obsługiwane przez AF i KLM. W Gdańsku pasażerowie mogą skorzystać z codziennych lotów obsługiwanych przez KLM. W Krakowie KLM oferuje codzienne połączenia, a Air France trzy razy w tygodniu. Wrocław ma łączność z KLM sześć razy w tygodniu, a Poznań pięć razy w tygodniu również z KLM.

Ważnym punktem prezentacji było też przedstawienie nowych poczekalni business lounge na lotniskach w Paryżu i Amsterdamie. Wejście jest bezpłatne dla pasażerów klasy biznes oraz posiadaczy kart Flying Blue na poziomie gold i platinum. Płatne wejściówki są dostępne poprzez stronę internetową AF-KL, gdzie pasażerowie mogą zalogować się do swojej rezerwacji lub zakupić je bezpośrednio w recepcji. Zaprezentowano też program SAF, który ma na celu zmniejszenie emisji CO2 z podróży służbowych o co najmniej 75 proc. i wspieranie zrównoważonego rozwoju.

Następnie Stefan Bauer, general manager hotelu Nobu Warsaw opowiedział o ofercie swojego obiektu, w której skład wchodzą m.in. 116 pokoi, zaplecze konferencyjno-bankietowe, centrum fitness i restauracja Nobu oraz jedyny sakebar w Warszawie, który oferuje wybór sake, autorskich drinków i koktajle.

Spotkanie zakończył Maciej Gruczyński – head of incentives department Weco-Travel opowiadając o pomysłach jakie firma ma na zapewnienie wrażeń w trakcie organizowanych przez wyjazdów opartych o konkretne eventy odbywające się w USA oraz przygotowując specjalne oferty o wybrany, amerykański motyw przewodni.

Spotkanie w Nobu było nie tylko okazją do zaprezentowania nowości, ale również do wysłuchania koncertu jazzowego czterokrotnego laureata nagrody Grammy – Stanleya Clarke w klubie Jassmine, zlokalizowanego w podziemiach hotelu Nobu Warsaw.