W sobotę 25 grudnia otwarcie hoteli TMR na Słowacji

Grand Hotel Praha w Tatrzańskiej Łomnicy/fot. archiwum TMR

Sieć hoteli spółki Tatry Mountain Resorts otwiera się dla gości w najbliższą sobotę. Pobyty dozwolone będą tylko dla osób w pełni zaszczepionych i ozdrowieńców. Dodatkowo przy zakwaterowaniu będzie trzeba pokazać negatywny test na COVID-19 (wystarczy szybki test antygenowy nie starszy niż 48 h).

Do 17 stycznia pobyty można kupować z 25 proc. rabatem

Matej Hulej, kierownik sprzedaży w TMR, powiedział: „„To dobra wiadomość dla wszystkich, którzy chcą cieszyć się tradycyjnymi zimowymi pobytami na Słowacji związanymi z jazdą na nartach lub relaksem w aquaparkach. Klienci czekali na ten moment od dawna, o czym świadczy duża liczba rezerwacji. Bonusem dla naszych gości z pewnością jest 25 proc. zniżki na nowe rezerwacje utworzone przed 17 stycznia 2022 na pobyty z datą zameldowania od 25 grudnia 2021 do 17 czerwca 2022. Wierzymy, że sezon będzie kontynuowany po 9 stycznia, ponieważ pobyty zimowe stanowią minimalne ryzyko – pobyty w ośrodkach narciarskich, hotelach i pensjonatach dozwolone będą tylko dla osób w pełni zaszczepionych i ozdrowieńców. Dodatkowo przy zakwaterowaniu będzie trzeba pokazać negatywny test na COVID-19 (wystarczy także szybki test antygenowy nie starszy niż 48 h).

Marián Polák, dyrektor ds. gościnności w ośrodku Jasná, dodał: „W hotelach dopracowujemy już ostatnie szczegóły, pokoje są czyste, zdezynfekowane i przygotowujemy do otwarcia wszystkich powierzchni hotelowych, w tym wellness i restauracje.”

Hotel Tri Studniczki w Demanowskiej Dolinie/fot. archiwum TMR

Piotr Latka, szef ds. spraw gości w ośrodku Tatry Wysokie, podkreślił: „Przygotowaliśmy już ozdoby świąteczne w hotelach, największa choinka ma 8 metrów wysokości i znajduje się w holu Grandhotelu Praha w Tatrzańskiej Łomnicy w Tatrach Wysokich.”

Wśród nowości w tym sezonie warto wymienić, że goście Grandhotelu Starý Smokovec w cenie zakwaterowania otrzymają również bilet w obie strony na kolejkę linową na Hrebienok oraz możliwość korzystania z autobusu wahadłowego do Tatrzańskiej Łomnicy

Z kolei w Niżnych Tatrach nowością jest Hotel SKI Záhradky bezpośrednio przy stoku narciarskim.

Ciekawą korzyścią dla gości przebywających w Holiday Village Tatralandia będzie, oprócz możliwości korzystania z basenów i wellness w Tatralandii, z pewnością lodowisko zewnętrzne w bezpośrednim sąsiedztwie domków. Hotel Galéria Thermal Bešeňová przygotowuje prywatne baseny i nowe apartamenty z prywatnymi wannami z hydromasażem. Od 27 grudnia goście będą mogli również skorzystać z usług skibusa, który zawiezie ich do kolejek linowych w ośrodku narciarskim Jasná.

tmrhotels.com

Słowacja otwiera się dla zaszczepionych i ozdrowieńców