W Ras Al Khaimah powstanie nowy hotel należący do sieci Hilton

3 lipca ogłoszono budowę Hilton Marjan Island Beach Resort & Spa w Ras Al Khaimah. Otwarcie planowane jest pod koniec 2026 roku. Obecnie na wyspie Marjan działają dwa hotele należące do sieci, a nowy hotel znacząco wzbogaci atrakcyjność turystyczną regionu i uzupełni rosnące portfolio Hilton obejmujące 80 hoteli i 11 marek działających na Bliskim Wschodzie.

Hilton Marjan Island Beach Resort & Spa będzie miał wiele do zaoferowania turystom. Oprócz 315 przestronnych pokoi i 35 apartamentów goście będą mogli skorzystać z sześciu restauracji i barów. W ofercie będzie również szereg obiektów rekreacyjnych, w tym korty tenisowe, klub fitness, SPA z centrum odnowy biologicznej, 360-stopniowy basen z widokiem na Zatokę Arabską, a także klub, basen i plac zabaw dla dzieci.

Do Hilton Marjan Island Beach Resort & Spa będzie można dojechać z międzynarodowego lotniska w Dubaju, które znajduje się godzinę jazdy samochodem, jak i z międzynarodowego lotniska Ras Al Khaimah, położonego 20 minut od hotelu. Obiekt będzie sąsiadował z Hampton by Hilton Marjan Island.