VisitDresden zorganizował study tour dla biur podróży zrzeszonych w WIT i KIT

fot. VisitDresden

Na początku października na zaproszenie Dresden Marketing GmbH przedstawiciele biur podróży zrzeszonych w Wielkopolskiej Izbie Turystycznej oraz Krakowskiej Izbie Turystyki wzięli udział w Study Tour – Atrakcje Drezna. Gospodarzem wyjazdu był Michał Rydz, który przygotował prezentację największych atrakcji Drezna i Krainy Łaby.

W programie wyjazdu znalazły się m.in. rejs Stadtfahrt zu Wasser na pokładzie parowca, przejazd kolejką parową do Zamku Moritzburg, degustacja wina w Vineyard Schloss Wackerbarth, zwiedzanie Manufaktury Porcelany w Miśni oraz wiele innych atrakcji. Dodatkowo touroperatorzy zapoznali się z bazą noclegową Drezna.

Uczestnicy wyjazdu nawiązali nowe kontakty zarówno biznesowe jak i towarzyskie. Pogłębili również swoją wiedzę o regionie i jego turystycznym potencjale, ale też o miejscach noclegowych, z których w przyszłości będą korzystać polscy turyści.

To kolejna wspólna inicjatywa Wielkopolskiej i Krakowskiej Izby, pokazująca, jak może wyglądać wzorowa współpraca, rozwijanie i pielęgnowanie dobrych kontaktów zarówno biznesowych jak i towarzyskich. W najbliższym roku planowane są już następne tego typu wyjazdy.