VII Forum Promocji Turystycznej przeniesione na czerwiec

Forum Promocji Turystycznej
Logo Forum Promocji Turystycznej

VII Forum Promocji Turystycznej, które miało się odbyć 22 kwietnia w Hydropolis we Wrocławiu, odbędzie się 17 czerwca 2020 roku.

To może okazać się data optymistyczna, ale właśnie optymizmu nam trzeba w tych czasach,
Decyzją o przeniesieniu terminu Forum Promocji Turystycznej wpisujemy się w akcję #ZmienTerminNieOdwoluj.

Jeśli wszystko dobrze pójdzie, Forum będzie jedną z pierwszych okazji do spotkania przedstawicieli szeroko rozumianej branży turystycznej.

Rozmowy o promocji turystycznej będą szczególnie ważne po kryzysie wywołanym pandemią koronawirusa a dobre przykłady, pomysły na najbliższą i dalszą przyszłość mogą okazać się dla wielu uczestników imprezy inspirujące.

Obecność gości z Ministerstwa Rozwoju, Polskiej Organizacji Turystycznej, regionalnych I lokalnych organizacji turystycznych pozwoli nam przedyskutować w gronie ekspertów o założeniach strategii opracowywanej przez POT na najbliższe lata, o najważniejszych kierunkach źródłowych, które powinny znaleźć się w tych założeniach, dywersyfikacji kierunków, trendach oraz o tym, jak powinna przebiegać współpraca między POT, ROT-ami, LOT-ami, samorządami, sektorem prywatnym i biurami turystyki przyjazdowej.

Wielce aktualne będą również inne sesje naszego forum – o turystyce ekologicznej i o tym jak przyciągnąć turystów na Dolny Śląsk i do Polski – wszak większość ekspertów twierdzi, że pierwsza odrodzi się turystyka krajowa.

Wspólnie z gospodarzami – Centrum wiedzy o wodzie Hydropolis we Wrocławiu – zapraszamy 17 czerwca 2020 roku.

Organizatorami są: redakcja portalu branżowego WaszaTurystyka.pl oraz Centrum wiedzy o wodzie Hydropolis
Partnerami: Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego, Polonus

Patronami są: Ministerstwo Rozwoju, Marszałek województwa dolnośląskiego-Cezary Przybylski oraz Polska Izba Turystyki