Video Podcast Waszej Turystyki: Wiola Samborska o zielonych wydarzeniach w miejskiej oazie

Hydropolis, Centrum Edukacji Ekologicznej we Wrocławiu, zaprasza na zielone eventy, które pokazują, że ekologiczne wydarzenia można z powodzeniem organizować również w sercu dużego miasta.

Hydropolis serwuje kranówkę zamiast butelkowanej wody, eliminując plastik i promując zdrowe nawyki. Posiłki pochodzą od lokalnych dostawców, a nadwyżki jedzenia trafiają do lodówek społecznych, by minimalizować marnowanie.

Dodatkowo, materiały promocyjne są przetwarzane – zeszłoroczne banery zamieniane są na plecaki dla uczestników wydarzeń. Organizowanie eventów w duchu less waste to wyzwanie, ale i inspiracja do działania na rzecz ekologii.

„Nasze zielone eventy to oaza w centrum miasta, z wodą, zielenią i zrównoważonym podejściem do turystyki. Działamy w duchu less waste i stawiamy na zrównoważoną turystykę, starając się działać na korzyść natury” – mówi Wiola Samborska, dyrektorka CEE Hydropolis.

Obejrzyj najnowszy odcinek naszego Video Podcastu, aby dowiedzieć się więcej o zielonych eventach organizowanych przez Hydropolis: Video Podcast Waszej Turystyki z dyrektorką CEE Hydropolis Wiolą Samborską.