Tyrol promuje się w Ski Team

Tyrol.pl razem ze Ski Team obdarowują klientów sklepu darmowymi dwudniowymi skipassami, do wyboru na jeden z lodowców: Kaunertal, Pitztal, Sölden, Stubai lub Hintertux. To już kolejny sezon, podczas którego Tyrolskie Lodowce promują się poprzez współpracę z siecią specjalistycznych sklepów sportowych Ski Team. Darmowe skipassy dostępne są dla każdego klienta, który w sklepach stacjonarnych lub na skiteam.pl zrobi zakupy za co najmniej tysiąc złotych. Po wypełnieniu odpowiedniego formularza klient otrzymuje kod do wymiany na kupon na jeden z pięciu Tyrolskich Lodowców. Dzięki temu ma on okazję przetestować nowy sprzęt lub odzież w akcji i docenić walory wysokiej jakości asortymentu sieci Ski Team.
Tak skonstruowana akcja promocyjna pozwala na podkreślenie sportowych walorów regionu Tyrolu i bezpośrednie dotarcie do osób zainteresowanych aktywną turystyką. Informacje o tyrolskich lodowcach w powiązaniu z marką Ski Team sprawiają, że klientom przedstawiana jest konkretna propozycja celu podróży.
Współpraca – poza ofertą darmowych karnetów dla klientów Ski Team – obejmuje także prezentację walorów turystycznych regionu na stronie internetowej sklepu, w sekcji artykułów i porad. Pozwala to na bezpośrednie połączenie zakupów sprzętu z zastosowaniem porad od ekspertów z poleceniem ciekawej destynacji.
Szczegóły promocji i regulamin dostępne są na stronie skiteam.pl